Daj si šport

01. 10 2021 07:30 | www.dajto.sk
Daj si šport
Daj si šport Foto: MediaJet

Nový magazín pre všetkých, ktorí milujú zdravý životný štýl štartuje na Dajto už túto nedeľu!

Ak milujete Pohyb akéhokoľvek druhu, máte sa rozhodne na čo tešiť! V novej lifestylovej relácii Daj si šport s ostrieľaným moderátorom Viťom Chrappom, ktorý každý šport skúša na vlastnej koži, vám už od 3. októbra vždy v nedeľu prostredníctvom amatérskych či profesionálnych športovcov predstavíme rôzne druhy športov! Už v prvých epizódach si posvietime napríklad naatraktívny kiting v Chorvátsku, ultra bežcov či krásy (a hĺbky) sladkovodného a morského potápania na Slovensku.

Tipy známych motivátorov, psychológov či spisovateľov, ako zostať pozitívne a víťazne naladení aj v náročných životných situáciách, zase možno budú skvelou, dávno hľadanou inšpiráciou pre vašu Myseľ.

Vaše Telo sa vám zase určite poďakuje, ak aj v praxi vyskúšate neoceniteľné rady skúseného kondičného trénera, ako si správne precvičiť svalstvo.

Tešiť sa môžete aj na úžasné Príbehy známych tvárí, ktoré nám prezradia (nielen) ako vyzerá ich aktívny a športový deň!

Nuž a chýbať nebudú ani rýchle, zaujímavé, no hlavne zdravé recepty. Pretože ľudské telo - ten dokonalý, a pritom taký krehký stroj - pre svoje fungovanie skrátka potrebuje pravidelný prísun kalórií. Potrebuje silu. Potrebuje Energiu...