Po trailoch cez hory

28. 05 2021 09:45 | www.dajto.sk
Po trailoch cez hory
Po trailoch cez hory Foto: Česká televize/TV Dajto
Po trailoch cez hory
Po trailoch cez hory
Po trailoch cez hory

Do kopca, aj z kopca, na horách, v lesoch, aj vo vzduchu... Zažite adrenalín na dvoch kolesách!

Cyklistika je jedno z najrozšírenejších športových odvetví po celom svete, a to vďaka jej rozmanitosti. Horské i lesné terény, asfaltky, poľné cesty či turistické chodníčky, ale pokojne aj špeciálna dráha v hale… V cyklistike si skrátka z množstva možností vyberie nielen profesionálny jazdec, ale i začínajúci biker. Stačí si len naplánovať trasu podľa vašich možností a preferencií - a vyraziť.

Zima je už, našťastie, za nami, lyže do ďalšej sezóny bezpečne uskladnené v komore, pivnici či na povale, jar už onedlho vystrieda leto... Najvyšší čas poriadne prevetrať bicykel! Ako fajn, že Čechy, Morava a Sliezsko, ktoré vám od 29. mája vždy v sobotu o 17.20 z úplne iného súdka predstavíme v novej športovej cyklistickej relácii Po trailoch cez hory, sú doslova pretkané sieťou nádherných cyklotrás, trailov a bikeparkov, ktoré ponúkajú terény pro cyklistických nadšencov i profesionálov.

Už samotný názov relácie napovedá, kadiaľ asi povedú stopy bikov populárneho športového moderátora Jiřího Hölzela a Teodora Kováča, jedného z najlepších jazdcov v ČR i na svete, ktorí vás budú reláciou sprevádzať. Za všetky úžasné trasy spomenieme aspoň pár - tešiť sa môže napríklad na prekrásne Broumovsko a TrutnovTrails, Krušné hory a Plešivec či Jeseníky a Bikepark Kopřivná...

A ako malá, pomyselná „čerešnička na torte“ v každej časti nechýba ani pravidelné Servisné okienko s Pavlom Čábelickým, zakladateľom unikátnej českej siete cykloservisov Kolofix – aby sa vám na vašom bikeu jazdilo oveľa lepšie!


Čo možno neviete
Relácia Po trailoch cez hory voľne nadväzuje na svojho divácky veľmi úspešného zimného predchodcu Na skialpoch cez hory.

 

Komentáre (0)