Dajte otázky, Dajto odpovie! (október - december 2020)

19. 12 2020 08:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Peter: Dobrý deň, budete ešte vysielať ságu Resident Evil od začiatku? Ďakujem.
- Na obrazovkách televízie Markíza sa môžete už v nedeľu 20. decembra v nočných hodinách tešiť na film Resident Evil: Afterlife. Nevylučujeme však, že v budúcnosti znovu odvysielame aj celú ságu od začiatku.

László: Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či neplánujete zaradiť do vysielania české rozprávky ako Zakliate pierko a Hodinárov učeň a české filmy Vlastníci a Cena za šťastie. Tiež by ma zaujímalo, či sa môžeme tešiť na filmy ako Abominable, Ako vycvičiť draka 3, Gemini Man, Rocketman a Yesterday. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Na najnovšiu rozprávku režiséra Zdeňka Trošku s názvom Zakleté pírko sa môžete tešiť už 1. januára 2021 o 20:30 na Markíze. Žiaľ, ostatné Vami spomínane filmy neplánujeme vysielať.

Adam: Dobrý deň, plánujete pokračovať s ďalšími sériami NCIS: New Orleans?
- Žiaľ, aktuálne neplánujeme pokračovať vo vysielaní tohto seriálu. Tešiť sa však môžete na seriál NCIS: Los Angeles, ktorý sa vráti na obrazovky televízie Dajto hneď začiatkom januára. A dočkáte sa aj jeho premiérových sérií.

Vavrinec: Dobrý deň, srdečne ďakujem za seriál S.W.A.T.! Je to úžasný seriál a ešte lepší dabing. Ďakujem za obsadenie Pavla Plevčíka a radosť mi urobili hlasy ako Kuxová či Boublík. Môžeme sa tešiť aj na 3. sériu? Zároveň by som sa rád spýtal, kedy odvysielate 14. a 15. sériu Myšlienok vraha. Je to tiež suprový seriál, asi top z kriminálok na svete. Ďakujem.
- Ďakujeme veľmi pekne za pochvalu nášho dabingu a že sledujete seriál S.W.A.T. Budúci rok sa môžete tešiť na premiéru 3. aj 4. série, rovnako aj na nové časti seriálu Myšlienky vraha. Aktuálne si od piatka 25. decembra o 22:30 môžete na obrazovkách Dajto vychutnávať vianočnú premiéru 3. série seriálu Mŕtvy bod. Takže je sa na čo tešiť! :-)

Terka: Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať za skvelé premiérové filmy ako Útok na maratón: Teror v Bostone, Kráľ Artuš: Legenda o Meči, Kong: Ostrov lebiek, Nerve: Hra o život či Piadinôžka. Boli to úžasné filmy. Zaujímalo by ma, na aké filmy sa môžeme tešiť v najbližších mesiacoch. Potešili by ste ma titulmi ako A Star is Born, Dora and the Lost City of Gold, Gemini Man, Last Christmas, Yesterday, či Abominable.
- Už túto sobotu Vás čaká na obrazovkách TV Markíza ďalšia skvelá filmová premiéra – animovaná rodinná komédia Husia koža, alebo rovno na Štedrý večer premiéra výborného rodinného filmu Annie. A môžeme prezradiť, že v budúcom roku sa môžete tešiť aj na Oscarmi ovenčený kinohit Zrodila sa hviezda.

Miška: Uvidíme na Dajto aj seriály Alf, Krok za krokom, Beverly Hills alebo Tie roky sedemdesiate? Ďakujem.
- Aktuálne vysielame overené sitkomové značky ako Teória veľkého tresku, Priatelia a Dva a pol chlapa. Koncom decembra budeme v doobedňajších hodinách ponúkať aj sitkom Kevin si počká a v budúcom roku prinesieme tiež seriál 2 baby na mizine. Nevylučujeme však, že v budúcnosti sa nevrátime aj k Vami spomínaným titulom.

Peter: Budete ešte vysielať pôvodného Knight Ridera?
- Žiaľ, aktuálne tento seriál neplánujeme vysielať. Už počas Vianoc sa však môžete tešiť na premiérovú 3. sériu seriálu Mŕtvy bod. V januári sa vrátia na obrazovky Dajto aj obľúbené seriály ako NCIS: Los Angeles alebo Tridsať prípadov majora Zemana.

Mirka: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či budete opakovať vysielanie 5. série seriálu Prvých 100? Aspoň keby ste to dali v nočnom vysielaní, bolo by fajn. Ďakujem.
- Mrzí nás to, ale tento seriál už neplánujeme vysielať. Budúci rok sa však môžete tešiť na seriálový sci-fi hit Manifest, ktorého sa dočkáte na obrazovkách Dajto v slovenskej televíznej premiére. :-)

Marek: Budete dávať film Johnny English znovu zasahuje?
- Aktuálne tento film neplánujeme zaradiť do vysielania. Tešiť sa však môžete na množstvo skvelých komédií a rodinných filmov počas celých vianočných sviatkov.

Patrik: Kedy uvidíme na Dajto reláciu Slávici na ulici?
- V budúcom roku vrátime do vysielania aj Vami spomínanú legendárnu reláciu.

 

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre (0)