Dajte otázky, Dajto odpovie! (máj - jún 2020)

02. 07 2020 08:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

László: Dobrý deň, chcel by som sa vám poďakovať za odvysielanie skvelých filmov ako Pasažieri, Obyčajná tvár, Wonder Woman, Bociany a Geostorm: Globálne nebezpečenstvo. Boli to fakt dobré, ba až skvelé filmy. Chcel by som sa ešte opýtať, či neuvažujete nad zakúpením a následným odvysielaním filmov ako The Brothers Grimsby, Miracles from Heaven, Keanu, Chappie, Wonder Park alebo Goosebumps. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Aktuálne sa môžete tešiť na dva veľké letné premiérové filmy. Hneď túto sobotu si na Markíze o 20:30 môžete vychutnať film Ninja korytnačky 2 a o týždeň nato ďalší premiérový film Na lane, ktorý bol nakrútený podľa skutočného príbehu. O ďalších premiérach Vás budeme včas informovať, ale už teraz môžeme sľúbiť, že jeseň bude patriť veľkým premiérovým trhákom.

Matúš: Zdravím, chcel by som sa opýtať, či neuvažujete nad zmenou sitkomov v poobedňajších hodinách? Vedel by som si predstaviť niečo ako Frasier či Tie roky sedemdesiate.
- Nedávno sme pridali sitkom 2 baby na mizine so začiatkom od 11:15, neskôr pribudnú aj ďalšie.

Adriana: Budete ešte niekedy vysielať seriál Gotham a aj jeho novšie série?
- V rámci seriálu Gotham plánujeme odvysielať premiérovú III., IV. a aj záverečnú V. sériu, takže je sa na čo tešiť. :-)

Matej: Dobrý deň, mám pár otázok ohľadom vášho vysielania. Chcel by som sa opýtať, či máte v pláne zaradiť do vysielania seriál Young Sheldon a či je šanca že do vysielania vrátite seriál Tie roky sedemdesiate? Vďaka za odpoveď.
- Dobrý deň, seriál Young Sheldon plánujeme do vysielania, takže sa ho určite dočkáte. Aktuálne na Markíze počas pracovných dní doobeda vysielame premiérový ruský seriál Kuchyňa, pri ktorého sledovaní sa určite kvalitne zasmejete. :-)

Jana: Budete prosím vysielať aj 4. sériu seriálu Ňuchač?
- Žiaľ, 4. sériu seriálu Ňuchač neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete napríklad na úplne nový, premiérový seriál S.W.A.T., ktorý sa dostane na obrazovky v septembri.

Terka: Dobrý deň. Chcela by som sa vás opýtať, či neplánujete zaradiť do vysielania filmy ako Zoolander 2, Whiskey Tango Foxtrot, Everybody Wants Some, Approaching the Unknown, The Intervention, a Arrival. Všetky filmy distribuuje Paramount Pictures, od ktorých nakupujete filmy práve vy, preto by ma zaujímalo, či máte zakúpené aj tieto filmy. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Žiaľ, dané filmy aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na množstvo premiérových filmov, hlavne na Markíze. Za všetky spomenieme napríklad tituly Kráľ Artuš, Kong či akčný film John Wick 3.

Monika: Plánujete odvysielať skvelé animované filmy Wonder Park, Esá z pralesa a tiež romantickú komédiu Long Shot?
- Žiaľ, dané filmy aktuálne neplánujeme vysielať. Počas leta sa však môžete tešiť na animáky ako Madagaskar, Kung Fu Panda, Útek z planéty Zem či Legenda o sovích strážcoch.

Andy: Kedy odvysielate 5. a 6 sériu Čierneho zoznamu a poslednú 3. sériu Smrtonosnej zbrane?
- Žiaľ, vo vysielaní seriálu Čierny zoznam už neplánujeme pokračovať. Na premiérovú 3. sériu seriálu Smrtonosná zbraň sa môžete tešiť budúci rok. Ešte tento rok však uvedieme na obrazovky premiéru seriál S.W.A.T.

Juraj: Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, kedy budete vysielať filmy: Ja, legenda, Policajná akadémia 1 – 7, Hmla, Pán prsteňov? Ďakujem.
- Všetky Vami spomínané filmy plánujeme odvysielať počas augusta a septembra. :-)

Marek: Plánujete vrátiť do vysielania seriál Walker, texaský ranger?
- Aktuálne tento seriál s Chuckom  Norrisom neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete napríklad na nové, premiérové časti seriálu Kobra 11.

Kristián: Dobrý deň, plánujete odvysielať pokračovanie seriálu Prvých 100?
- Žial, pokračovanie seriálu Prvých 100 neplánujeme.

Martin: Prajem pekný deň, viem, že už sa postupne začína dabovať a pýtam sa, na aké novinky (horory, komédie, trilery) sa môžeme tešiť v druhej polovici roka?
- Pozorne sledujte vysielanie Markízy a určite sa v druhej polovici roka dočkáte množstva premiérových filmov.

Michaela: Dobrý deň, veľmi by ma potešilo, keby ste opäť zaradili seriál Arrow od 1. série do vysielania a taktiež Mentalistu od 1. série. Neplánujete tak urobiť? Ďakujem za odpoveď.
- Obľúbený seriál Mentalista sa vráti na obrazovky TV Doma už v auguste, seriál Arrow už vysielať neplánujeme.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)