Dajte otázky, Dajto odpovie! (február - apríl 2020)

02. 05 2020 08:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Tomáš: Zdravím, nebudete niekedy v blízkej budúcnosti reprízovať seriál Zmija?
- Žiaľ, daný seriál neplánujeme aktuálne vysielať. Tešiť sa však môžete cez pracovné dni na seriál Komisár Rex a cez víkendy na seriál Kobra 11, vždy po 18-tej hodine v dvoch častiach za sebou. Okrem toho vysielame aj premiérové časti seriálu Smrtonosná zbraň v soboty večer a v neskoršom nedeľnom čase si môžete vychutnávať seriál Čierny zoznam.

Peter: Nechystáte sa vysielať aj seriál Frasier?
- Aktuálne do vysielania stanice DAJTO pribudol rovnako skvelý sitkom 2 baby na mizine, ktorý môžete sledovať každý deň okolo poludnia. Cez leto sa môžete tešiť aj na premiérový sitkom, nechajte sa prekvapiť o aký konkrétny titul pôjde. :-)

Damián: Kedy sa môžeme tešiť na 3. sériu seriálu Mŕtvy bod?  
- Premiérovú 3. sériu Mŕtveho bodu sme pôvodne plánovali odvysielať už počas veľkonočných sviatkov, žiaľ, kvôli pozastaveniu dabingovej výroby v súvislosti s pandémiou nového koronavírusu sme boli nútení odsunúť nasadenie tohto seriálu. Na jeseň sa ho ale dočkáte. :-)

Jozef: Prečo sa prestriháva seriál Dva a pol chlapa?
- Naše vysielanie podlieha regulačnému orgánu – Rada pre vysielanie a retransmisiu. Sú presne stanovené kritériá pre obsah, ktorý môžete vysielať počas dňa alebo len v neskorších večerných hodinách. Slúžia na to piktogramy vhodnosti programu od 7 rokov, 12, 15 a 18 rokov. Seriál Dva a pol chlapa sa teší veľkej diváckej priazni, za čo ďakujeme aj Vám. Akokoľvek sa však v seriáli vyskytnú raz za čas scény nevhodné pre vysielanie v danom poobednom čase, preto sme nútený upraviť obsah tak, aby vyhovoval podmienkam pre daný vysielací čas. Veríme, že ostanete aj naďalej našim verným divákom a nájdete si vo vysielaní televízie DAJTO aj ďalšie obľúbené programy.

Ján: Dobrý deň. Kedy budete vysielať premiérové časti seriálu Arrow? Plánujete vysielať aj seriály Supergirl, Flash či Legends of Tomorrow? A čo sci-fi seriály Star Trek: Discovery alebo Babylon 5? Ďakujem.
- Žiaľ, ani jeden z Vami spomínaných seriálov už aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na nové premiérové seriály ako napríklad S.W.A.T., Manifest alebo mnohé iné. :-)

Lily: Ahoj, zaujímalo by ma, či budete vysielať sériu "Miraculous: Tales of Ladybug and Cat Noir"?
- Žiaľ, danú sériu neplánujeme vysielať.

Bruno: Kedy sa môžeme tešiť na seriál Kobra 11?
- Nesmrteľný seriál Kobra 11 si môžete vychutnávať každú sobotu a nedeľu podvečer na obrazovkách DAJTO.

Lukáš: Zdravím, bude DAJTO vysielať filmy Deň prvý (1989) a Vírus (1999)?
- Tieto filmy aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na mnohé iné filmy, napríklad už budúci týždeň, v stredu 6. mája, na film Replikant alebo o týždeň, v stredu 13. mája, na film Riddick.

Norbert: Zdravím, čo tak trochu obmeniť seriály a zaradiť, ak sa dá, M.A.S.H. do ponuky? Ďakujem za odpoveď.
- Aktuálne okrem klasických sitkomov ako Teória veľkého tresku, Priatelia a Dva a pol chlapa pridávame aj seriál 2 baby na mizine. Počas leta sa môžete tešiť aj na premiérový sitkom. :-)

Eliška: Dobrý deň prajem, kedy prosím budete vysielať poslednú 17. sériu NCIS?
- Na poslednú premiérovú sériu sa môžete tešiť budúci rok.

Radovan: Nebudete vysielať Mágia a kúzla Davida Copperfielda? Ďakujem a prajem pekný deň.
- Žiaľ, tento typ programu aktuálne neplánujeme vysielať.

Monika: Dobrý deň, v januári ste odvysielali v slovenskej premiére ruský veľkofilm Ochrancovia a veľmi sa mi to zapáčilo, preto by som sa chcela spýtať, či neplánujete odvysielať v premiére aj iné ruské filmy, napríklad The Duelist alebo Attraction. Za odpoveď vopred ďakujem.
- Aktuálne neplánujeme vysielať dané filmy. Počas leta a na jeseň však máme pre divákov pripravené veľké množstvo kvalitných premiérových filmov.

Ondriss: Pekný deň, chcem sa spýtať, budete vysielať seriály Walker, texaský ranger a Jake a Tlsťoch?
- V rámci kriminálnych seriálov vysielame aktuálne seriály Kobra 11 a Komisár Rex. Nevylučujeme však, že sa v budúcnosti nevrátime ak k Vami spomínaným titulom.

Mýšelka: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, prečo nejdete kupovať práva aj na 4., 5. a 6. sériu Prvých 100? Alebo či ich plánujete do budúcnosti dokúpiť? Ďakujem.
- Žiaľ, aktuálne neplánujeme vysielať nové série Vášho obľúbeného seriálu. Tešiť sa však môžete na mnohé iné ďalšie premiérové seriály.

Janka: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či budete vysielať seriály ako Alf, Konečne zvoní, Sunset Beach, V siedmom nebi či O.C. California?
- V súčasnosti o vysielaní daných titulov neuvažujeme. Nevylučujeme však, že sa v budúcnosti nevrátime aj k Vami zmieňovaným seriálom.

Petra: Dobrý večer, Priatelia sú super sitkom, ale nemohli by ste spustiť aj ďalšie super seriály ako Tie roky sedemdesiate alebo Chrisa nemá nikto rád?
- Zvažujeme všetky sitkomové možnosti a určite sa k nim časom dostaneme. :-)

Miro: Dobrý deň, budete ešte niekedy vysielať seriál Psych, s.r.o.?
- Žiaľ, tento seriál už neplánujeme vysielať.

PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

 

Komentáre ( 0)