Dajte otázky, Dajto odpovie! (september 2019)

30. 09 2019 15:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Mária: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, kedy budete vysielať nové, premiérové časti Kobry 11 s Danielom Roesnerom? Ďakujem za odpoveď!
- Premiérové časti seriálu Kobra 11 Vás čakajú ešte tento rok v rámci jesennej programovej štruktúry, takže rozhodne je sa na čo tešiť! :-)

Kika: Dobrý deň, chystáte sa v budúcnosti vysielať 4. sériu seriálu Prvých 100?
- Výborný seriál Prvých 100 sa dostane na obrazovky v lete budúceho roka. Dovtedy sa môžete tešiť na množstvo iných skvelých seriálov, ešte tento rok to bude napríklad aj premiéra 2. série seriálu Mŕtvy bod.

Soňa: Prosím, nebudete dávať seriál M*A*S*H?
- Aktuálne vysielame už aj cez víkendy naše overené sitkomy ako Teória veľkého tresku, Priatelia a Dva a pol chlapa. M*A*S*H v najbližšom čase vysielať neplánujeme. 

Erika: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či budete vysielať seriál Shadowhunters? Ďakujem!
- Žiaľ, tento seriál neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete napríklad na novú 3. sériu seriálu Gotham, ako aj na mnohé iné atraktívne premiéry.

Monika: Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, že či neuvažujete nad vysielaním komédií ako How to Be a Latin Lover, Masterminds, či Home Again. Túto jeseň vysielate prevažne akčné filmy a potešili by ste aj komédiami alebo nejakými veľkými premiérami. Aké animované filmy sa chystáte vysielať v najbližšom čase?
- Okrem akčných filmov vysielame napríklad každú sobotu legendárne žandárske komédie s Louisom de Funèsom a už v piatok 18. októbra si budete môcť vychutnať od 20:15 komédiu Tammy so skvelou Melissou McCarthy.

Marek: Dobrý deň, budete dávať priame prenosy z NHL? Zachytil som info z iného zdroja, tak si ju chcem overiť. Ak áno, zhruba koľko zápasov týždenne? Ďakujem za odpoveď!
- Presne tak, na prvý zápas sa môžete tešiť už tento piatok od 20:00, konkrétne pôjde o mimoriadne atraktívny súboj NHL Global Series: Chicago Blackhawks - Philadelphia Flyers z pražskej O2 arény. Následne od ďalšieho týždňa až do konca tohto roka budeme pravidelne vysielať jeden vybraný zápas NHL vždy v noci z piatka na sobotu.

Ľubo: Prajem dobrý deň, chcel by som sa spýtať, že kedy plánujete vysielať Komisára Rexa, keď teraz aj cez víkendy vysielate sitkomy, a tiež by ma zaujímalo, kedy uvidíme premiérové časti Arrowa. - Tiež by som chcel vedieť, že či neplánujete odvysielať animované filmy ako Spongebob v nohaviciach: Hubka na suchu alebo Sherlock Gnomes, a z komédií by ste ma potešili titulmi Instant Family, Fist Fight alebo Rough Night. Dúfam, že niečo z tohto odvysielate. Želám veľa úspechov, váš verný divák.
- Komisár Rex sa vráti na naše obrazovky začiatkom budúceho roka, takže obľúbený štvornohý hrdina Vám bude už čoskoro opäť robiť spoločnosť. :-) V rámci komédií si môžete vychutnať napríklad v piatok 11. októbra o 22:15 film Prci, prci, prcičky 2.

Radovan: Chcem sa vás opýtať, francúzsku verziu Pevnosti Boyard nebudete dávať? Chcel by som ju veľmi vidieť. Ďakujem za odpoveď.
- Žiaľ, francúzsku verziu Pevnosti Boyard aktuálne vysielať neplánujeme.

Anna: Dobrý deň, ďakujem za predošlú odpoveď. Avšak opäť opakujete Priateľov už 3. alebo 4. krát po sebe, preto prepínam na iný kanál. Prosím, už prestaňte, existujú aj iné seriály, ktoré Markíza vysielala... Čo tak zaradiť do vysielania napr. Ženy z rodu Gilmorovcov, O.C. California, Frasier? A prosím, nevysielajte opätovne tú otrasnú Kobru 11, nedá sa to už pozerať vkuse dookola.
- Ďakujeme za Váš názor, okrem Priateľov však vysielame aj mnohé iné tituly, napríklad počas obedných hodín aitkom Dr. Ken s veľmi obľúbeným hercom Kenom Jeongom.

Dušan: Dobrý deň prajem, rád by som sa opýtal, že či plánujete vysielať nasledovné filmy: Krvavý šport, Krvavý príliv, Muž v ohni (Denzel Washington), Temný rytier, Temný rytier povstal, Expendables 1, 2, 3, Terminátor, V zajatí démonov, Mrakodrap, Rampage: Ničitelia, San Andreas, Mission: Impossible – Fallout, sériu filmov Votrelec, sériu filmov Smrtonosná zbraň, sériu filmov Transformers, Bumblebee a Alita: Bojový anjel? Vopred ďakujem za skorú odpoveď.
- Máme pre Vás naozaj skvelú správu, plánujeme odvysielať takmer všetky z Vami spomínaných titulov, tak pozorne sledujte televíziu Dajto a určite Vám žiadny z nich neujde. Napríklad už v utorok 15. októbra o 20:15 sa môžete tešiť na prvý z filmov o Transformeroch a následne v ďalšie utorky si budete môcť vychutnávať jeho pokračovania. :-)

Iveta: Prosím vás, mohli by ste zaradiť do vysielania aj sitkomy Perfektní príbuzní a Frasier?
- Vami spomínané seriály aktuálne neplánujeme vysielať, v rámci sitkomov sa však môžete tešiť aj na premiéru záverečnej 12. série Teórie veľkého tresku, a budúci rok aj na sitkomy ako Kevin si počká či 2 baby na mizine.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

 

Komentáre ( 0)