Dajte otázky, Dajto odpovie! (júl 2019)

30. 07 2019 08:00 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Romana: Dobrý deň, kedy prosím odvysielate 5. sériu seriálu Čierny zoznam?
- Aktuálne sme vrátili seriál Čierny zoznam opäť od 1. série, aby si aj noví diváci mohli pozrieť, ako sa to všetko začalo. Ďalšie série Čierneho zoznamu sa dostanú na obrazovky v priebehu budúceho roka. Počas leta však môžete každú stredu večer sledovať na obrazovkách TV Markíza premiérové časti seriálu Myšlienky vraha.

László: Dobrý deň, chcem sa spýtať, kedy odvysielate animovanú komédiu Bociany a dobrodružný film Lovci pokladov: Zvitky od Mŕtveho mora? Taktiež ste sľúbili, že cez leto odvysielate filmy Ninja korytnačky 2, Transformers: Posledný rytier a Star Trek: Do neznáma. Tak by som chcel vedieť, kedy sa dostanú do vysielania. Videl som tiež v programe, že Markíza začne vysielať premiérový sitkom Dr. Ken a chcel by som vedieť, či odvysielate obidve série naraz. Ďakujem za odpovede.
- Počas leta sa môžete tešiť napríklad na veľkú premiéru kinohitu Interstellar, ktorý odvysielame už v nedeľu, 4. augusta 2019, so začiatkom o 20:30. Na obrazovky sa v auguste dostanú aj obidve série nového sitkomu Dr. Ken, takže rozhodne je sa na čo tešiť. Ostatné Vami spomínané filmy si budete môcť vychutnať na jeseň tohto roka.

Jožko: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či neplánujete vysielať seriál Alf aj filmy Harry Potter, Hádaj, kto príde, filmovú verziu Rodinky úžasných, Rýchlo a zbesilo, Disaster Movie a paródiu na film Toto je Sparta!.
- Žiaľ, Vami spomínané tituly aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete napríklad na komédiu Norbit a mnohé iné.

Matúš: Dobrý deň, kedy plánujete vysielať z archívu relácie Telecvoking, Všetci sú za dverami a Hosť do domu? Ďakujem.
- Aktuálne ráno počas pracovných dní vysielame archívne relácie Aj múdry schybí a Slávici na ulici. Časom sa však v danom vysielacom okne objavia určite aj Vami spomínané programy.

Len Jaro: Dobrý deň, plánujete vysielať nové časti seriálu Arrow?
- Seriál Arrow sa vráti na obrazovky na konci septembra, máme zakúpené aj najnovšie série V. a VI., takže určite sa ich dočkáte.

Lukáš: Budete vysielať premiérové série seriálu Prvých 100?
- Toto leto sme odvysielali II. a III. sériu, do vysielania však plánujeme aj IV. a V. sériu Vášho obľúbeného seriálu.

Annamária: Prosím vás, seriál Mŕtvy bod bude kedy pokračovať? Už sa nevieme dočkať.
- Mŕtvy bod sa vráti s II. a III. premiérovou sériou na jeseň tohto roka. Seriál bude podporený veľkou televíznou kampaňou, takže určite Vám neuniknú jeho ďalšie napínavé časti. :-)

Filmer: Dobrý deň, rád by som sa informoval, či máte v pláne znova vysielať seriál Psych s.r.o., najlepšie všetky série? Rozhodne jeden z naj seriálov.
- Žiaľ, tento seriál aktuálne nemáme v pláne vysielať. Tešiť sa však môžete na mnohé iné seriály, v auguste Vás potešíme aj titulmi ako napríklad Gotham alebo Stúpenci, či NCIS: New Orleans, takže je sa na čo tešiť aj vo vysielaní televízie Dajto.

Dominik: Dobrý deň prajem, chcel by som sa spýtať, či má vaša televízia v pláne odvysielať horory: V zajatí démonov 2 a Annabelle 2 - vzhľadom na to, že prvé diely k týmto veľkolepým filmom už vysielané boli. Ďakujem za odpoveď.
- Na film Annabelle sa môžete tešiť na obrazovkách Dajto už v piatok, 9. augusta 2019, so začiatkom o 00:20. Ohľadom zakúpenia pokračovaní Vašich obľúbených filmov rokujeme.

Robert: Chcel by som sa spýtať, či nebudete vysielať Survivor (Kto prežije)?
- Túto obľúbenú zahraničnú reality šou aktuálne neplánujeme vysielať. Tešiť sa však už čoskoro môžete na obdobne zaujímavú a napínavú Farmu. Tá sa už o pár týždňov vráti na obrazovky TV Markíza s novými tvárami a v poradí už 11. sériou, takže sa naozaj je na čo tešiť! :-)


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

 

Komentáre ( 0)