Dajte otázky, Dajto odpovie! (november 2018)

30. 11 2018 14:30 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Tomáš: Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či plánujete niekedy reprízovať napríklad aj tieto zábavné relácie: O tri štart!, Telecvoking, Vox papuli, JPP: Jožo Pročko pokúša, Dereš, prípadne ešte iné relácie?

Od januára 2019 budeme na Dajto vždy od pondelka do piatka od skorého rana postupne vysielať relácie Aj múdry schybí, Je to možné?! a Kredenc. Nie je však vôbec vylúčené, že sa niektorý zo spomínaných titulov budúci rok taktiež objaví na obrazovkách TV Dajto. :-)

Miloš: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či budete vysielať naživo zápas Wilder vs. Fury?

Áno, už túto nedeľu, 2. decembra 2018, v skorých ranných hodinách si budete môcť na Dajto vychutnať tento dlho očakávaný boxerský duel v ťažkej váhe. Priamy prenos štartuje od 05:00 ráno a pre tých, čo si neprivstanú, pripravujeme záznam z podujatia, ktorý si budú môcť pozrieť ešte v ten istý deň o 22:00.

Andy: Budú nové časti Kobry 11 v archíve alebo VOYO?

Bohužiaľ, nové časti Vášho obľúbeného seriálu Kobra 11 z licenčných dôvodov nemôžeme šíriť prostredníctvom internetu. Ak nestihnete premiérové epizódy na Markíze, môžete si ich v ten istý deň vychutnať ešte raz na obrazovkách Dajto od 18-tej hodiny.

Peter: Dobrý deň, budete ešte vysielať seriál Sedem dní (Seven Days), SeaQuest DSV, Akty X, či Milénium? Ďakujem.

Žiaľ, ani jeden zo spomínaných seriálov neplánujeme vysielať. Tešiť sa však môžete na mnohé iné skvelé premiérové seriály, ktoré Vás čakajú na obrazovkách Markízy, Doma alebo Dajto.

Daniel: Dobrý deň, chcem sa spýtať, či budete vysielať ešte Crazy TV a seriál Komisár Rex?

Komisár Rex a jeho rakúske časti sa vrátia už budúci rok na obrazovky Dajto. Rovnako sa vráti aj slovenská verzia tohto seriálu nazvaná Rex s hercom Jurajom Bačom v hlavnej úlohe. Crazy TV už vysielať neplánujeme.

Ľubko: Dobrý deň, milé Dajto. Minulý rok TV Markíza uviedla premiérový film Môj kamoš obor od distribútora Walt Disney Studios. Som rád, že ste tak spravili. No chcel by som sa spýtať, či máte v pláne zaradiť aj iné filmy od tohto distribútora? Dúfam, že ma potešíte kladnou odpoveďou. Prajem veľa úspechov do Nového roka.

Na obrazovkách televízie Markíza uvidíte počas decembra obrovské množstvo rozprávok, medzi nimi aj spomínaný film Môj kamoš obor, na ktorý sa môžete tešiť už tuto sobotu, 1. decembra 2018, od 20:30. V rámci decembra sa môžete tešiť na ďalšie rozprávky ako napríklad Snehulienka a lovec (15. 12.),  Dračia nevesta (19. 12.) a mnohé iné.

Terka: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, na aké premiérové filmy sa môžeme tešiť na Markíze alebo na Dajto v decembri. Potešili by ste ma filmami Husia koža, 47 metrov, Mad Max: Zbesilá cesta, Monster Trucks, Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti. Tiež sa chcem spýtať, že aké premiérové lahôdky, ste nám prichystali na Vianoce a či ešte uvidíme v repríze animované filmy ako Lego príbeh, Legenda o sovích strážcoch, Legendárna partia, Piráti!, Vianoce Labutej princeznej alebo Arthur zachráni Vianoce. Viem, že je to naraz veľa otázok, ale dúfam, že ma potešíte odpoveďami.

Zo spomínaných filmov sa môžete v decembri tešiť na veľkú slovenskú premiéru filmu Monster Trucks, a to už v sobotu, 8. decembra 2018 o 20:30. Z ďalších decembrových filmových premiér sa môžete tešiť napríklad na vianočný príbeh pre celú rodinu Tri želania, alebo akčné sci-fi Elysium. Z ostatných uvedených titulov plánujeme už začiatkom roku 2019 odvysielať kinohity Šialený Max: Zbesilá cesta alebo Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosi.

Slavomír: Dobrý večer, veľmi ma zaujala vaša upútavka na mesiac november, mohol by som vás požiadať o meno autora a názov skladby pesničky v upútavke? Ďakujem.

Pesnička z novembrového balíka „Večerné kino“ na Dajto obsahuje pesničku s názvom Plastic Hear od autorov Nostalghia & Tyler Bates & Joel J. Richard.

Paulína: Dobrý deň, prosím vás, kedy budete vysielať nové časti seriálu Teória veľkého tresku?

Už budúci rok na jar Vás čaká premiérová 11. séria Teórie veľkého tresku a posledná 12. sezóna bude nasledovať na jeseň, takže naozaj sa je na čo tešiť! :-)

László: Dobrý deň, milé Dajto. Najprv by som sa vám chcel poďakovať, že pravidelne odpovedáte na moje otázky. Som rád, že sa takto zaujímate o priania divákov. Moja otázka na mesiac november bude zameraná na animované filmy. Chcel by som vedieť, či neplánujete odvysielať animovaný film Bociany. Veľmi by ste ma tým potešili, pretože som fanúšikom animovaných filmov. Ďakujem vopred za odpoveď a chcem popriať veľa úspechov vo vysielaní. Len tak ďalej.

Ďakujeme veľmi pekne za Vašu priazeň a milé slová! Animovaný film Bociany uvidíte už budúci rok na obrazovkách TV Markíza. J Počas decembrových sobotných popoludní si na Markíze budete môcť vychutnať aj animovane filmy ako Kocúr v čižmách, filmy so Shrekom alebo v sobotu, 22. decembra 2018, večer od 20:30 animovaný film Hotel Transylvánia 2.

Luky: Plánujete prosím vysielať aj 3. a 4. sériu Gothamu?

Áno, premiérové série máme zakúpené a plánujeme ich nasadiť do vysielania. Na začiatku roka 2019 sa zatiaľ môžete tešiť na seriál Gotham opäť od prvej časti.

Martin: Dobrý večer, chcel by som sa spýtať, či máte niekde v archíve sitkom Extra trieda, ktorý vysielala TV Markíza v rokoch 1996-97.

Žiaľ, tento sitkom už neplánujeme vysielať.

Milan: Pekný večer želám, mám Magio TV a keď prepnem na vašu TV, tak sa mi na nej roztiahne obraz. Vysielate v inom rozlíšení alebo je to chyba od dodávateľa?

Vami popisovaný problém je určite vecou Vášho dodávateľa televízneho signálu alebo samotného televízneho prijímača.

Dušan: Dobrý deň prajem, chcem sa spýtať, či plánujete odvysielať filmy od môjho obľúbeného herca Jeana-Claudea Van Dammea? A zároveň, sa chcem spýtať, či plánujete vysielať aj ďalšie akčné klasiky, ako sú napríklad: Tigrie pazúry, Kickboxer, Karate tiger, Karate Kid, Americký ninja atď... Vopred ďakujem za skorú odpoveď.

V hlavnej úlohe s Vašim obľúbeným akčným hrdinom Jeanom-Claudeom Van Dammeom budeme v najbližšej dobre vysielať filmy ako Krvavý šport (v utorok 4. 12.), Peklo (vo štvrtok 13. 12.) alebo Súboj cti (v stredu 19. 12.)

Miro: Budete vysielať 4. a 5. sériu seriálu Lovec zločincov ? Ďakujem.

Lovec zločincov sa vráti na obrazovky Dajto už budúci rok a môžete sa tešiť na 4. aj záverečnú 5. sériu Vášho obľúbeného seriálu.

Mirka: Zaradíte prosím do vysielania Spongebob vo filme: Hubka na suchu?

Žiaľ, tento animovaný film nemáme v pláne vysielať. Počas decembra sa však môžete tešiť na mnohé iné atraktívne tituly.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)