Dajte otázky, Dajto odpovie! (november 2017)

30. 11 2017 14:15 | www.dajto.sk
Dajte otázky, Dajto odpovie
Dajte otázky, Dajto odpovie Foto: TV Dajto

Pravidelne nám kladiete množstvo otázok. Dnes vám prinášame odpovede na ďalšie z nich!

Andy Gogo Goliáš: Kedy plánujete vysielať poslednú 6. sériu 2 baby na mizine, 7. sériu Bostonských vrážd a 22. a 23. sériu Kobry 11?
- Premiéra 6. série sitcomu 2 baby na mizine, ako aj 7. série kriminálneho seriálu Bostonské vraždy, je plánovaná v prvej polovici roku 2018 na TV Doma. A na nové časti seriálu Kobra 11 sa môžete tešiť na jeseň 2018 na Markíze a Dajto.

Ján Ďurcinka: Budete vysielať nové série Criss Angel?
- V sobotu, 23. decembra 2017, teda deň pred vianočnými sviatkami, vám ponúkneme maratón všetkých 13 častí šou zo sveta mágie a kúziel Majstri ilúzie.

Ján Zahurančík: Prečo vystrihujete scény z filmov? Uvediem príklad ako Rýchlo a zbesilo alebo Lovci gangstrov.
- Niekedy je nutné filmy „ošetriť“ kvôli našej prísnej legislatíve a vekovej vhodnosti programu na danú vysielaciu hodinu.

Martin Hollý: Prosím vás, kedy spustíte 6. sériu Upírskych denníkov?
- Na tento seriál sa môžete tešiť na TV Doma už začiatkom februára 2018.

Anetka Zlatohlavá: Uvidíme na Dajto aj 22. sériu Kobry 11?
- Na obrazovkách Dajto aktuálne pokračujeme so staršími sériami tohto obľúbeného seriálu. Nových častí sa dočkáte na jeseň 2018.

I. Kováčová: Dočkáme sa aj 2. série Škorpióna?
- Premiérová 2. séria Škorpióna odštartuje hneď na začiatku roka 2018, takže sa máte na čo tešiť! :-)

Michal Rajec: Milé TV Dajto, plánujete vysielať dobrodružné trilógie Jack Hunter a Flynn Carsen? Taktiež by som sa potešil katastrofickým filmom. Zvykli ste vysielať aj animované filmy. Plánujete aj teraz niektoré nasadiť?
- Žiaľ, filmové série Jack Hunter ani Flynn Carsen už nemáme zakúpené. Z katastrofických filmov vás počas vianočných sviatkov na Dajto potešíme napríklad titulmi ako 2012 či Dokonalá búrka. Animované filmy a seriály si môžete nájsť hlavne na TV Markíza. Tá ponúkne na Štedrý deň dopoludnia aj vianočné špeciály animovaných filmov ako Shrek, Kung Fu Panda či Madagaskar.

Lyana Stark: Budete ešte niekedy vysielať seriál Hriešnici (Shameless)?
- Budúci rok v lete plánujeme na TV Doma odvysielať 4. sériu tohto seriálu.

Peter Macko: Plánujete so skupinou Nova nakúpiť práva na Ligu Majstrov UEFA a Európsku Ligu UEFA na 3 sezóny 2018/19 až 2020/21 pre kanály Markíza, Dajto, VOYO, TVNoviny.sk a Nova Sport 1 a Nova Sport 2?
- Všetko sa dozviete už čoskoro! :-)

Jozef Stančík: Chystáte aj na tieto sviatky nejaký seriálový maratón?
- Chystáme špeciálny maratón seriálu Gotham – odvysielame jeho 1. a následne aj premiérovú 2. sériu. Tešiť sa naň môžete od pondelka. 25. decembra 2017, teda od Prvého sviatku vianočného, a budeme ho vysielať vždy od pondelka do štvrtka po 22.30.

Patrik Veselý: Nepreháňate to už trochu s tými reprízami? Plánujete vysielať aj nejaké premiérové filmy a seriály?
- Z premiérových seriálov sa môžete tešiť napríklad na Gotham II., Škorpión II., aktuálne tiež vysielame premiérovú 10. sériu Myšlienok vraha, na ktorú nadviažeme premiérovou 11. sériou. Na jar 2018 sa môžete tešiť aj na premiéru 4. a 5. série seriálov Lovec zločincov a Arrow.


PR oddelenie skupiny Markíza


Ak máte na nás aj vy nejaké otázky, položte nám ich prostredníctvom Facebooku alebo formulára na titulke www.dajto.sk!

Komentáre ( 0)