Pánika vymenili do New Yorku Islanders za Leddyho a výber v 2. kole draftu

Pánik prišiel do Detroitu na konci základnej časti uplynulej sezóny z Washingtonu spolu s českým útočníkom Jakubom Vránom. bb
06. júl 2021, 08:15

Montreal zdolal vo štvrtom finále Tampu 3:2 pp, dva góly Andersona

Slovenský obranca Erik Černák odohral za Tampu takmer 20 minút, jeho krajan Tomáš Tatar opäť chýbal v zostave Montrealu.
30. jún 2021, 06:30

Vzbura športovcov v metropole Šariša. Nahnevala ich mimoriadna dotácia pre nový hokejový klub

Prešovskí športovci mesto žiadajú o rovnaké podmienky pre všetkých.
29. jún 2021, 12:05

Veľký deň Mariána Hossu. Do siene slávy ho uvedú 15. novembra

Hossa bude po Petrovi Šťastnom a Stanovi Mikitovi tretí hokejista pochádzajúci zo Slovenska v HHOF.
26. jún 2021, 10:00

NHL: Tampa Bay postúpila opäť do finále, Černák sa vrátil do zostavy

Víťazný gól strelil v úvode druhej tretiny Yanni Gourde, ktorý sa presadil vo vlastnom oslabení.
20. jún 2021, 10:50

Islanders zdolali Tampu Bay a vyrovnali stav série na 2 : 2. Černák opäť asistoval

Slovenský obranca odohral takmer 19,5 minúty, vyslal jednu strelu na bránku a odsedel si dve trestné minúty
16. jún 2021, 13:40

Martin Marinčin po 11 rokoch končí v zámorí. Od novej sezóny bude pôsobiť v Česku

Marinčinovi sa v NHL končí zmluva a stane sa neobmedzeným voľným hráčom.
11. jún 2021, 13:35

Dokonalý obrat. Vegas zdolalo Colorado 4:2 na zápasy, v semifinále proti Montrealu

Medzi najlepšou štvoricou sa predstavia tretíkrát zo svojich štyroch sezón v profilige.
08. jún 2021, 14:30

Kanadu nikdy neodpisujte. Pozrite si reakcie zahraničných médií na finále MS

Vo finále zdolali Fínsko 3:2 po predĺžení a získali 27. titul majstrov sveta.
04. jún 2021, 07:15

V semifinále MS uvidíme severoamerické derby aj súboj Fínov s Nemcami, Slováci obsadili 8. miesto

V semifinále nás čaká severoamerické derby a súboj Fínska s Nemeckom.
03. jún 2021, 06:50

Banská Bystrica pokračuje v Tipos extralige, už však s novými majiteľmi

Klub už podal oficiálnu prihlášku do Tipos extraligy.
02. jún 2021, 06:50

Základné skupiny MS v hokeji sú dohrané: Spoznali sme zvyšné štvrťfinálové dvojice

Slováci v súboji o postup do semifinále narazia na USA.
01. jún 2021, 18:40

MS: Slováci po zmenách v zostave vysoko prehrali s Čechmi, už spoznali aj štvrťfinálového súpera

Štvrťfinálový duel je na programe vo štvrtok (3. 6.).
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.