Obrovská pocta pre hokejovú legendu Mariána Hossu, Dajto a Voyo budú naživo pri tom!

Rodák zo Starej Ľubovne sa stane len druhým hokejistom zo Slovenska, ktorého číslo dresu bude v klube zámorskej NHL Chicago Blackhawks navždy vyradené.

Profiskaut tímu NHL hodnotí úspešný draft. Čakal, že kluby siahnu aj po tomto Slovákovi

S názormi o nezabudnuteľnom drafte sa stotožňuje aj jeden z profesionálnych skautov, ktorý však vzhľadom na povahu svojej práce musí zostať pod rúškom anonymity.
08. júl 2022, 14:08

Š. Nemec po drafte neskrýval dojatie: Mal som chuť sa rozplakať

Šikovnému obrancovi sa síce predpovedali veľmi vysoké umiestnenia, ale že to bude až takto prekvapilo aj jeho.
08. júl 2022, 14:03

J. Slafkovský na margo draftu opäť perlil: Keď povedali Slovakian, vyplo sa mi počúvanie

Ako dodal, tesne pred draftom veril, že bude jednotka.
08. júl 2022, 13:58

Historický draft v troch minútach. Pozrite si moment, ako sa stal Slafkovský jednotkou

V noci na piatok po ňom siahol z najvyššej pozície Montreal Canadiens.
18. február 2022, 08:05

Sen o olympijskom zlate sa končí. Fíni odsunuli Slovákov do boja o bronz

V prostrednej časti sme mali najväčšie šance na skórovanie
16. február 2022, 09:00

Rozprávka pokračuje. Slováci po dráme pokorili Američanov a na ZOH zabojujú o medaily

Medzi najlepšiu štvoricu sme sa dostali po dvanástich rokoch.
09. február 2022, 11:30

Tatar ukončil trápenie na ľade Montrealu, Fehérváry bodoval pri prehre

Tatar v dueli proti svojmu bývalému klubu spečatil desať minút pred záverečnou sirénou triumf svojho tímu gólom na 7:1.
27. január 2022, 09:40

Ružička sa jednou asistenciou podieľal na vysokom víťazstve Calgary

Flames vyslali na bránku domácich až 62 striel, čo je nový klubový rekord.
18. január 2022, 14:30

St. Louis vyvesilo Prongerovo číslo. Legendárny obranca si dojímavo zaspomínal na Demitru

Pronger strávil v St. Louis polovicu z 18-tich sezón, z toho v šiestich nosil na drese kapitánske „céčko“.
18. január 2022, 14:20

Hokejová nominácia na ZOH je známa. V menoslove nechýbajú ani dva supertalenty

Účasť pod piatimi olympijskými kruhmi si po štyroch rokoch zopakujú piati hráči.
11. január 2022, 08:20

Kouč SR 20 Feneš po MS: Švédsky brankár skončil po našom zápase na infúziách, puky ho doslova triafali

Turnaj sa v Kanade skončil predčasne po šírení koronavírusu.
02. január 2022, 13:25

Dramatický novoročný zápas: Na Winter Classic padlo až desať gólov, hráči hrali v extrémnom mraze

Teplota na začiatku zápasu bola mínus 21 stupňov Celzia.
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.