24. február 2021, 08:10

Pánikov druhý gól v sezóne Caps na výhru s Pittsburghom nestačil

Chára odohral vyše 18 minút a tiež si okrem jedného kanadského bodu zapísal aj jeden plusový bod.
14. február 2021, 08:35

Černák odohral vyše 20 minút a zaknihoval plusový bod

Montreal bez Tatara zvíťazil v Toronte.
13. február 2021, 14:15

Halák vynuloval Rangers, pripísal si prvé čisté konto v sezóne

Bruins potvrdili výbornú formu, vyhrali piaty zápas.
11. február 2021, 10:55

Tatarov gól Montrealu na výhru nestačil, Boston zdolal NY Rangers až po predĺžení

Prvýkrát po ôsmich dueloch vyšiel strelecky naprázdno elitný strelec Toronta Auston Matthews.
10. február 2021, 09:30

Tampa Bay valcuje ďalej, Nashville zdolala štvrtýkrát v sezóne

V drese Lightning, ktorí sú na čele tabuľky Centrálnej divízie, odohral 20:45 minút Erik Černák.
08. február 2021, 06:30

Slovan vyhral v Nových Zámkoch, na čele tabuľky žiadna zmena

Detva doma privítala Košice, s "oceliarmi" prehrala 2:3.
02. február 2021, 19:20

V Bratislave nakoniec MS v hokeji nebudú. Rada IIHF pridelila šampionát Lotyšsku

Tohtoročný šampionát odštartuje v piatok 21. mája, finále sa uskutoční v nedeľu 6. júna.
01. február 2021, 08:25

Slovan zrušil priamy prenos v polovici zápasu. Štábu vypli prúd a po komentátorov prišla SBS

Spor ohľadne vysielania domácich zápasov Slovana trvá od začiatku sezóny.
29. január 2021, 08:50

Chára strelil prvý gól za Washington, Halák inkasoval len raz

Washington je po piatom víťazstve v sezóne na čele tabuľky Východnej divízie.
27. január 2021, 09:55

Koľko by nás stál šampionát na Slovensku? Oproti posledným MS ide o tretinovú čiastku

Prezident SZĽH Miroslav Šatan potvrdil záujem s dôvetkom, že tejto myšlienke sú naklonení aj členovia vlády.
26. január 2021, 09:10

Vancouver rozdrvil Ottawu 7:1, premiérový hetrik Suttera

Tridsaťjedenročný center strelil svoj prvý gól v 10. minúte, keď v páde chrbtom k bránke otvoril skóre.
25. január 2021, 06:45

Tipos extraliga: Poprad opäť na čele tabuľky, Zvolen prvýkrát v sezóne zdolal Slovan

Štvorzápasovú sériu bez víťazstva ukončili Nitrania.
22. január 2021, 13:05

Bratislava je vážnym kandidátom na usporiadanie MS. Hokejový zväz potvrdil rokovania

Okrem Slovenska je stále v hre aj Dánsko, ako i o možnosť, že sa celý šampionát odohrá v Lotyšsku.
22. január 2021, 10:15

Tatar s piatym bodom v sezóne, Černákova Tampa stále bez prehry

Tatar sa podieľal na poslednom góle hostí 65 sekúnd pred koncom v presilovej hre.
Máte otázku súvisiacu s vysielaním televízie Dajto? Napíšte nám ju.