Fortuna liga pokračuje: Víkend prinesie súboje tabuľkových susedov aj debut Martina Škrtela

Trnava očakáva avizovaný debut Martina Škrtela.
17. september 2021, 06:05

V polčase: Rezonuje debut Martina Škrteľa a nabitý program Slovana Bratislava

Moderátor Miroslav Špaček s expertom Martinom Mikuličom rozobrali najväčšie ťaháky ôsmeho kola Fortuna ligy.
16. september 2021, 06:45

Inter so Škriniarom doma nestačil na Real Madrid, štvorgólový Haller zariadil triumf Ajaxu

Liverpool prehrával s milánskym AC 1:2, ale po prestávke zásluhou Mohameda Salaha a Jordana Hendersona otočil skóre.
13. september 2021, 15:41

Vyhraj každý týždeň 1 000 eur s futbalovým zápasom na DAJTO

Prilepši si vďaka sledovaniu futbalu Fortuna ligy na Dajto.
01. september 2021, 08:00

Hlasujte v ankete Gól mesiaca a vyhrajte atraktívne ceny!

Získať môžeš aj dres svojho obľúbeného fortunaligového klubu.
27. august 2021, 08:45

EL: Slovan remizoval s Olympiakosom 2:2, ďalej idú Gréci

Slovan nepostúpil do skupinovej fázy.
27. august 2021, 08:15

Talkshow V polčase: Chyby rozhodcov neodstránil ani VAR, vybrali sme tri najspornejšie momenty

Prestupové obdobie sa síce pomaly končí, no súpisky viacerých fortunaligistov sú ešte otvorené a stále hľadajú posily.
25. august 2021, 06:35

Tréner Tarkovič zverejnil nomináciu na kvalifikáciu MS 2022. V kádri sú dvaja nováčikovia

Šancu dostal aj naturalizovaný Slovák Vernon De Marco.
23. august 2021, 06:00

DAC s ďalšou stratou, oslabený Trenčín v závere ubránil remízu

V 90. minúte išiel predčasne pod sprchy brankár Trenčína Kukučka, ktorý fauloval unikajúceho Sharaniho.
20. august 2021, 07:15