Deň pomsty

25. 01 2020 05:10 | trinity
Deň pomsty
Deň pomsty Foto: Lionsgate

Úspešný spisovateľ a terapeut Thomas sa ujme problémového klienta – netušiac, že jeho posadnutosť matkinou smrťou ohrozí jeho život i životy jeho najbližších!

(Repentance, Triler, 91', USA, 2013, Stereo, HD)
Réžia: Philippe Caland
Hrajú: Forest Whitaker, Anthony Mackie, Mike Epps, Sanaa Lathan, Nicole Ari Parker, Ariana Neal, Peter Weller, Denise Milfort, Selma Pinkard, Avery Edward Landry, Margo Swisher, Adella Gautier


Nie je to tak dávno, čo bol Thomas (Anthony Mackie) len smutnou karikatúrou ľudskej bytosti. Všetko sa zmenilo v osudnú noc, keď si poriadne opitý sadol za volant, spôsobil vážnu autonehodu a len zázrakom z nej vyviazol živý - akoby vidina istej smrti bola akýmsi pomysleným budíčkom, ktorý v hodine dvanástej naštartoval jeho život tým správnym smerom... Dnes je z neho úspešný spisovateľ a terapeut a jeho najväčším problémom je jeho brat Ben (Mike Epps), ktorý sa topí v obrovských dlhoch. Aby mu Thomas pomohol sa z nich konečne vyhrabať, ujme sa už na prvý pohľad dosť komplikovaného prípadu muža menom Angel Sanchez (Forest Whitaker), ktorý sa nedokáže vyrovnať s predčasnou smrťou milovanej matky (Adella Gautier). Vlastne... Je ňou doslova posadnutý! Thomas si, nanešťastie, prineskoro uvedomí, ako veľmi – a že jeho od žiaľu celkom vyšinutý klient predstavuje vážnu hrozbu predovšetkým preňho a jeho najbližších!

Sledujte v pondelok, 10. februára, o 22.15!

Komentáre ( 0)