Chlapec

12. 09 2020 05:30 | trinity
Chlapec
Chlapec Foto: STX Entertainment

V ľudoprázdnom dome na britskom vidieku sa začnú diať čudné veci, z ktorých pôvabnej opatrovateľke Grete behá mráz po chrbte!

(The Boy, Mysteriózny triler, 97', USA/Čína/Kan., 2016, Stereo, HD)
Réžia: William Brent Bell
Hrajú: Lauren Cohan, Rupert Evans, James Russell, Jim Norton, Diana Hardcastle, Ben Robson, Jett Klyne, Lily Pater, Matthew Walker


Nech už si americká opatrovateľka Greta (Lauren Cohan) svoju novú prácu na britskom vidieku u postarších manželov Heelshireovcov (Diana Hardcastle a Jim Norton) predstavovala akokoľvek, na to, čo ju v ich rozľahlom sídle čaká, rozhodne pripravená nie je! Ukáže sa totiž, že jej osemročný zverenec Brahms je, ehm, ako to len povedať... Skrátka a dobre, nie je to človek, ale porcelánová bábika v životnej veľkosti! Pôvabnej Grete to spočiatku pripadá až komicky absurdné, no po odchode jej zamestnávateľov na dovolenku, keď s Brahmsom osamie, už jej do smiechu veľmi nie je. V ľudoprázdnom dome sa totiž začnú diať čudné veci, z ktorých jej behá mráz po chrbte. K mučivému strachu z expriateľa Colea (Ben Robson), pred ktorého krutosťou a tvrdými päsťami sa necíti v bezpečí dokonca ani tu, tisíce kilometrov ďaleko, sa tak pridá ďalší, ostrými tesákmi neistoty a šialenstva sa zahryzávajúci do kostí i myšlienok. Strach z Brahmsa, ktorý je navzdory všetkej pravdepodobnosti zrejme oveľa živší, ako si Greta myslela!


Čo možno neviete
Predstaviteľku hlavnej hrdinky, modelku a herečku Lauren Cohan, si možno pamätáte ako Belu z hororového seriálu Hrozba z temnoty, Vivian z akčného seriálu Chuck či Rose z fantasy seriálu Upírske denníky. Najviac fanúšikov jej však priniesla úloha Maggie v hororovom seriáli The Walking Dead!

Sledujte v utorok, 29. septembra, o 23.55!

Komentáre ( 0)