SEALS: S nasadením života

12. 09 2020 05:10 | trinity
SEALS: S nasadením života
SEALS: S nasadením života Foto: FOXX NEW MEDIA s.r.o.

Keď sa situácia v ktoromkoľvek kúte sveta vymkne spod kontroly... Nastupujú do akcie tí najlepší z najlepších!

(Act of Valor, Akčný film, 105', USA, 2012, Stereo, HD)
Réžia: Mike McCoy, Scott Waugh
Hrajú: Roselyn Sanchez, Jason Cottle, Alex Veadov, Nestor Serrano, Rorke Denver, Derrick Van Orden, Ailsa Marshall, Gonzalo Menendez, Emilio Rivera, Dimiter D. Marinov, Thomas Rosales Jr.


V rôznych kútoch sveta neustále, aj práve v tejto chvíli, súperia chaos a poriadok – a to prvé, žiaľ, pričasto prekvapivo ľahko úspešne predstiera, že je to druhé... Vo chvíľach, keď sa situácia tu či tam vymkne spod kontroly, nastupujú do akcie tí najlepší z najlepších, čo v prípade Spojených štátov amerických znamená členov špeciálnych jednotiek Navy SEAL - alebo, ak chcete, „tuleňov“. A tak keď muži kostarického drogového pašeráka Christa (Alex Veadov) zabijú agenta CIA Waltera Rossa (Nestor Serrano) a unesú jeho kolegyňu Lisu Moralesovú (Roselyn Sanchez), ktorá zrejme bola len krôčik od odhalenia prepojenia Christa a čečenského teroristu Abu Shabala (Jason Cottle), zodpovedného za nedávny bombový útok na Filipínach, pri ktorom zahynul nielen americký veľvyslanec so synom, ale i desiatky miestnych žiakov základnej školy, do akcie vyráža SEAL Team 7 vedený ostrieľaným veliteľom Daveom...


Čo možno neviete
* Okrem hŕstky profesionálnych hercov sa vo filme v úlohe členov špeciálnych jednotiek Navy SEAL objavia, tram-ta-da-dá, skutoční „tuleni“!

* Newyorčana Nestora Serrana si možno pamätáte ako Alexa zo seriálu Posledná loď – alebo ako Toma Gomeza z katastrofického trileru Deň po tom režiséra Rolanda Emmericha z roku 2004, s Dennisom Quaidom a Jakeom Gyllenhaalom v hlavných úlohách.

* Atraktívnu Portoričanku Roselyn Sanchez si fanúšikovia zamilovali ako agentku FBI Elenu Delgadovú v krimiseriáli Bez stopy, ako svojráznu Carmen v seriálu Prefíkané slúžky či ako pyšnú Gigi v americkom remaku i v našich končinách divácky obľúbeného španielskeho historického kriminálneho seriálu Grand hotel. V reálnom živote je jej manželom a otcom jej (zatiaľ) dvoch detí – dcérky Sebelly Rose (* 2012) a synčeka Dylana Gabriela (* 2017) herecký kolega Eric Winter, ktorého si určite pamätáte ako strážneho anjela Michaela z romantického filmu Vianoce u Tiffanyho, ako špeciálneho agenta FBI Craiga O'Laughlina, ktorý v seriáli Mentalista randil s Grace (Amanda Righetti) a z ktorého sa šokujúco vykľul špión sériového vraha Reda Johna – alebo ako sexy lekára Colina z o čosi známejšej romantickej komédie Chceš ma, chcem ťa s Katherine Heigl a Gerardom Butlerom v hlavných úlohách!

Sledujte v pondelok, 28. septembra, o 22.20 – alebo v repríze v stredu, 30. septembra, o 23.50!

Komentáre ( 0)