Interview

13. 11 2021 05:50 | trinity
Interview
Interview Foto: Columbia Pictures

Sú to nepochybne tí najmenej vhodní kandidáti na to, aby zavraždili najnebezpečnejšieho muža sveta... No i tak to chcú skúsiť!

(The Interview, Komédia, 108', USA, 2014, Stereo, HD)
Réžia: Seth Rogen
Hrajú: James Franco, Seth Rogen, Lizzy Caplan, Randall Park, Diana Bang, Timothy Simons, Reese Alexander, Anders Holm, Jason Cox, Mercy Malick, Eminem, Joseph Gordon-Levitt, Rob Lowe, Reese Alexander, Oliver Drawson


Moderátor Dave Skylark (James Franco) je hostiteľom obľúbenej televíznej talkshow Skylark Tonight. Autorom vtipných hlášok a bystrým mozgom, ktorý v zákulisí ťahá za všetky dôležité nitky, je producent a Daveov najlepší kamarát Aaron Rapaport (Seth Rogen). Iní by možno boli s vysokou sledovanosťou šou spokojní, no Aaron má vyššie ciele – chce svojou troškou prispieť k niečomu, čo má hlbší zmysel a ešte o čosi širší záber. Obrovská šanca sa mu naskytne, keď sa mu podarí dohodiť Daveovi interview s Kimom Jong-Unom (Randall Park), neslávne známym diktátorom Severnej Kórey. To už je samo osebe dosť tvrdý oriešok... Ten však naberie pomerne abstraktný rozmer v čase, keď sa Dave a Aaron začnú pripravovať na pobyt v komunistickej krajine, o ktorej majú, rovnako ako väčšina Američanov, len kusé a veľmi skreslené informácie. Skontaktuje ich totiž agentka Laceyová (Lizzy Caplan) zo CIA a požiada ich, aby využili jedinečnú možnosť, ktorá sa ponúka ich rodnej hrude, a Kima počas návštevy zavraždili! A hoci sú tí dvaja nepochybne tí najmenej vhodní kandidáti na to, aby zavraždili najnebezpečnejšieho muža sveta – vlastne už i na to, aby s ním urobili použiteľný rozhovor -, po krátkom zaváhaní sa rozhodnú túto šialenú výzvu prijať!

Sledujte v stredu, 1. decembra, o 23.00!