Aladin a lampa smrti

13. 02 2021 06:00 | trinity
Aladin a lampa smrti
Aladin a lampa smrti Foto: Columbia Pictures

Džin ukrytý v lampe, ktorú nájdu Aladin a jeho najlepší priateľ Luca, sa ani omylom nechystá plniť niekoho želania - má totiž úplne iné plány...!

(Aladdin and the Death Lamp, Dobrodružný film, 83', USA, 2012, Stereo, HD)
Réžia: Mario Azzopardi
Hrajú: Darren Shahlavi, Noam Jenkins, Kandyse McClure, Eugene Clark, Suresh John, George Ghali, Ali Badshah, Mif, Samy Osman, Santino Buda, Manuel Rodriguez-Saenz


Dnes príbeh o tom, ako vraj Aladin (Darren Shahlavi) našiel čarovnú lampu ukrývajúcu džina, ktorý mu splnil tri želania, pozná skoro každé dieťa. Teda, presnejšie, pozná zľudovenú rozprávku pôvodného príbehu, ktorý sa však od toho pravého líši, ehm... Temer úplne vo všetkom. Najväčším kameňom úrazu je totiž už jeho začiatok, a síce dôvod, pre ktorý onen diabolský tvor vlastne skončil v lampe, ktorej prívlastkom v dávnych dobách rozhodne nebolo slovko „čarovná“, ale oveľa menej poetickejšie, no výstižnejšie „smrti“! A tak v deň, keď Aladin a jeho najlepší priateľ Luca (Noam Jenkins) nájdu onú prekliatu lampu, v nej ukrytý džin sa ani omylom nechystá plniť niekoho želania - má totiž úplne iné plány...!

Sledujte vo štvrtok, 4. marca, o 22.05 – alebo v repríze v nedeľu, 7. marca, o 0.30!

Komentáre (0)