Podfukár

03. 04 2021 05:00 | trinity
Podfukár
Podfukár Foto: Warner Bros.

Najlepší podvodník planéty má dokonalý plán. No keď do hry vstúpi osudová žena, veľký podfuk sa zmení na... Ešte väčšie riziko!

(Focus, Triler, 101', USA, 2014, Stereo, HD)
Réžia: Glenn Ficarra, John Requa
Hrajú: Margot Robbie, Will Smith, Adrian Martinez, Gerald McRaney, Rodrigo Santoro, B.D. Wong, Dominic Fumusa, Robert Taylor, Stephanie Honoré, David Jensen, Griff Furst, Han Soto, James Rawlings, Nina Leon


V jednom z newyorských hotelov natrafí profesionálny zlodej a ostrieľaný podvodník Nicky Spurgeon (Will Smith) na atraktívnu Jess (Margot Robbie), ktorá síce sníva o tom, že jedného dňa bude legendárnou zlodejkou, no zatiaľ má k tomu ešte poriadne ďaleko... Intenzívne spolu flirtujú – a popritom si šikovne navzájom klamú, až sa hory zelenajú! Keď sa Nicky podarí Nickyho zbaliť a odvedie si ho do izby, kde ho chce aj so svojím obrať, ukáže sa, že naletela - Nicky totiž jej plán dávno odhalil a rozhodol sa uštedriť jej poriadnu lekciu! Tým na Jess urobí veľký dojem, a tak ho požiada, aby ju naučil remeslu. Nicky súhlasí. A dobre urobí, z Jess sa totiž rýchlo vykľuje veľmi nadaná žiačka. Nanešťastie sa však noví partneri až príliš zblížia, preto sa večný sólista Nicky rozhodne zaradiť spiatočku, ich vzťah náhle ukončí a vyparí sa... O tri roky, na automobilových pretekoch v Buenos Aires, kde Nicky plánuje odpáliť ďalšiu svoju akciu vo veľkom štýle, sa však ich cesty opäť nečakane skrížia. A Nicky má smolu, pretože ani len netuší, akou drsnou, prefíkanou a nebezpečne sebavedomou potvorkou sa Jess medzičasom stala a že ho bez väčších problémov dokáže poraziť jeho vlastnými zbraňami a doslova pritlačiť k múru!

Sledujte v pondelok, 19. apríla, o 20.30!

 

Komentáre (0)