Žandár a žandárky

13. 11 2021 06:50 | trinity
Žandár a žandárky
Žandár a žandárky Foto: SNC

Cruchot a jeho tím chaotikov štartuje na záchrannú misiu štvorice atraktívnych kolegýň v zácviku, ktoré ktosi uniesol! :-)

(Le gendarme et les gendarmettes, Komédia, 94', Fr., 1982, Stereo, HD)
Réžia: Tony Aboyantz, Jean Girault
Hrajú: Louis de Funès, Michel Galabru, Maurice Risch, Jacques François, Guy Grosso, Michel Modo, Patrick Préjean, France Rumilly, Catherine Serre, Nicaise Jean-Louis, Sophie Michaud, Elisabeth Etienne, Claude Gensac, Jean-Louis Richard, Pierre Repp


Na malebnej policajnej stanici žandára Ludovica Cruchota (Louis de Funès) a jeho mužov už nič nie je také, ako predtým! Po prvé preto, že strážnicu prednedávnom vyzbrojili tou najmodernejšou technikou, akú si len viete predstaviť – všade sú počítače -, po druhé preto, že na príkaz vedenia sa tím rozšíril o štyri mimoriadne atraktívne žandárky v zácviku! Nečudo, že aj taký perfekcionista a ostrieľaný veterán ako Cruchot má čo robiť, aby vzniknutý chaos aspoň ako- tak udržal pod kontrolou! Netrvá, žiaľ, dlho, a dievčence obrátia celý policajný revír hore nohami – a akoby nestačilo, že svojich mužských kolegov dokonale pripravili o rozum, krátko nato krásky ešte aj ktosi unesie! Takú hanbu a potupu Cruchot pochopiteľne neznesie, musí ju zo seba čo najskôr zmyť, a tak sa spolu so svojím rokmi osvedčeným tímom chaotikov vydá na záchrannú misiu! :-)

Sledujte v nedeľu, 5. decembra, o 20.30!