999: Kód smrti

11. 09 2021 05:10 | trinity
999: Kód smrti
999: Kód smrti Foto: Columbia Pictures

Nikdy sa neotoč chrbtom rodine, nikdy sa nevyhýbaj boju, nikdy nemaj zľutovanie s nepriateľmi... Nikdy nezabudni, na koho strane stojíš!

(Triple 9, Akčný film, 111', USA, 2016, Stereo, HD)
Réžia: John Hillcoat
Hrajú: Chiwetel Ejiofor, Casey Affleck, Anthony Mackie, Woody Harrelson, Aaron Paul, Kate Winslet, Gal Gadot, Norman Reedus, Teresa Palmer, Michael Kenneth Williams, Clifton Collins Jr., Michelle Ang, Terence Rosemore


Ich plán bol jednoduchý, krutý a premyslený od A po Z, skrátka temer dokonalý. Mal len jednu jedinú slabinu, o ktorej ani len netušili... A práve preto vybuchol a zhorel ako fakľa - všetko totiž stálo práve na nej! Šlo totiž o to, že skupinka bývalých žoldnierov a skorumpovaných policajtov, ktorá pre ruskú mafiu už pár rokov neohrozene vládnucu v Atlante železnou rukou vykráda banky, sa pri najnovšom záťahu rozhodne využiť kód 999, čo je v policajnom žargóne signál pre ohrozenie niekoho z vlastných radov. A aby nik ani omylom nezaňuchal, že je to v skutočnosti dômyselný krycí manéver, aby sa všetci pozerali inam a oni mohli nerušene a bez neželaných svedkov na druhom konci mesta spáchať ďalší zločin, rozhodnú sa obetovať život nič netušiaceho policajného nováčika Chrisa (Casey Affleck), ktorého považujú za neškodného a bezvýznamného zelenáča. Nuž, viac sa ani mýliť nemôžu...!

Sledujte v pondelok, 27. septembra, o 23.00!