Oceľové srdce

20. 11 2021 05:50 | trinity
Oceľové srdce
Oceľové srdce Foto: Lionsgate

Osud ľudstva nečakane čeliaceho novému, nesmrteľnému nepriateľovi, je ukrytý v jedinom výnimočnom srdci... Srdci z ocele.

(Bleeding Steel, Akčný film, 106', Čína/Austr., 2017, Stereo, HD)
Réžia: Leo Zhang
Hrajú: Jackie Chan, Show Lo, Na-Na OuYang, Erica Xia-Hou, Callan Mulvey, Tess Haubrich, Kim Gyngell, Damien Garvey, Bowie Lam, Elena Cai, Gillian Jones, Sammy The Dwarf, Cosentino, Anna Chene


Prešlo už trinásť rokov od chvíle, čo sa život agenta Lina (Jackie Chan) zmenil na desivú nočnú moru, ktorá nie a nie skončiť... V tom čase jeho milovaná dcérka Xixi (Elena Cai) statočne bojovala s leukémiou, on však pri jej nemocničnej posteli chýbal, pretože sa spolu so svojim tímom snažil dostať do bezpečia biochemika Dr. Jamesa (Kim Gyngell), kľúčového svedka v procese s nebezpečným obchodníkom so zbraňami. Neľahká misia sa, žiaľ, razom zmenila na samovražednú, keď sa ukázalo, že stoja proti novému, nesmrteľnému nepriateľovi, krutému bioroidovi (biologickému androidovi, pozn. red.) menom Andre (Callan Mulvey)! Dnes je temný svet na nesprávnej strate zákona, v ktorom maskovaný Lin po nociach vytrvalo hľadá odpovede na otázky, čo mu nedajú spávať, plný pochybných indivíduí, ktoré zjavne poháňa v podstate rovnaká túžba... Zistiť, odkiaľ Rick Rogers (Damien Garvey), zhýralý autor bestselleru Krvácajúce srdce, čerpal inšpiráciu pre svoje dielo! Netrvá dlho a Lin zistí, že zdrojom spisovateľovej inšpirácie je osoba, ktorú v prestrojení už dlhšie chráni - pôvabná tínedžerka Nancy (Nana Ou-Yang). Presnejšie, jej spomienky. A je nad slnko jasnejšie, že práve preto sa okolo mladučkej rebelky motá nielen roztomilo nešikovný smoliar Leeson (Show Lo), ale aj drsná Amazonka v čiernom (Tess Haubrich)... Andreho pravá ruka!

Sledujte v stredu, 8. decembra, o 23.00!