Hry o život

01. 05 2021 05:50 | trinity
Hry o život
Hry o život Foto: Columbia Pictures

Štvoricu kamarátov čaká súboj na život a na smrť - po rozlúčke so slobodou sa totiž prebudia vo vlaku, ktorý ich vezie na... Hry o život!

(The Hungover Games, Komédia, 82', Kan./USA, 2013, Stereo, HD)
Réžia: Josh Stolberg
Hrajú: Ross Nathan, Sam Pancake, Ben Begley, Herbert Russell, John Livingston, Tara Reid, Jamie Kennedy, Chanel Gaines, Hank Baskett, Caitlyn Jenner (ešte pod pôvodným menom Bruce Jenner), Steve Sobel, Martin Klebba


Píše sa rok 2213. Doug (John Livingston) a Tracey (Sam Pancake) sa už o pár hodín majú vziať, no s ich vysnívanou ružovou (a to nielen z očividných dôvodov) budúcnosťou to, žiaľ, vyzerá dosť bledo. Dôvodom je Dougova poriadne divoká rozlúčka so slobodou s najlepšími kamarátmi Bradleym (Ross Nathan), Edom (Ben Begley) a Zachom (Herbert Russell), ktorá sa nepredstaviteľným spôsobom vymkne spod kontroly. Keď sa totiž chlapi na druhý deň po drsnom žúre ešte stále riadne pripití nepreberú vo svojom otrasnom zablšenom hoteli, kde by sa žiaden súdny človek neubytoval ani vo viacvrstvovom celotelovom neopréne, ale v nemenej otrasne pôsobiacom rýchlovlaku priamo do pekiel... Extravagantná Effing (Tara Reid) a zjavne sfetovaný chlapík s čudným menom JednoduchoMitch (Jamie Kennedy) im totiž oznámia, že sa ako tím s príznačným krycím menom štyria po opici prihlásili za akýsi dvanásty obvod do zhýralých Hier o život, kde im, ako už názov veľmi výstižne napovedá, pôjde všetkým o život!

Sledujte v stredu, 19. mája, o 22.40!

Komentáre (0)