Jack Reacher 2: Nevracaj sa

09. 01 2021 05:20 | trinity
Jack Reacher 2: Nevracaj sa
Jack Reacher 2: Nevracaj sa Foto: Paramount Pictures

Bol najlepší z najlepších, no stal sa vyvrheľom. Život dcéry, o ktorej existencii ani len netušil, je však v ohrození, a tak... Musí znovu do akcie!

(Jack Reacher: Never Go Back, Akčný triler, 114', Čína/USA, 2016, Stereo, HD)
Réžia: Edward Zwick
Hrajú: Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Danika Yarosh, Patrick Heusinger, Holt McCallany, Robert Knepper, Jason Douglas, Madalyn Horcher, Robert Catrini, Anthony Molinari, M. Serrano, Nicole Barré, Jesicca Stroup, Sharon E. Smith


Bývalý armádny vyšetrovateľ Jack Reacher (Tom Cruise) je už nejaký ten piatok v telefonickom kontakte s majorkou Susan Turnerovou (Cobie Smulders), ktorá dnes šéfuje jeho niekdajšej jednotke vo Washingtone. Hoci sa ešte nikdy osobne nestretli, od prvého dňa si skvelo rozumejú nielen profesne, ale i ľudsky, takže nečudo, že keď Jacka osud po štyroch rokoch opäť zaveje do Washingtonu, rozhodne sa Susan navštíviť a vytiahnuť ju niekam na večeru. Lenže v centrále už na jej mieste sedí kapitán Morgan (Holt McCallany), pretože Susan... Sedí vo väzbe a čaká na súd, kde bude čeliť obvineniu zo špionáže! A to nie je všetko, podľa jej právnika, plukovníka Moorcrofta (Robert Catrini), ju tiež obvinili z vraždy dvoch dôstojníkov v Afganistane. Nemalý šok však Jackovi spôsobí i zistenie, že aj naňho ktosi podal trestné oznámenie vo veci uznania otcovstva svojráznej tínedžerky Samanthy (Danika Yarosh). Domnelá dcéra, o ktorej existencii nemal ani najmenšie tušenie, sa totiž rýchlo stane jeho Achillovou pätou – a, žiaľ, tiež ideálnym terčom pre jeho nebezpečných nepriateľov, ktorých zverské plány môžu zhatiť už len iba dva mimoriadne otravné tŕne v päte... Jack a Susan.

Sledujte v stredu, 27. januára, o 20.15!

Komentáre (0)