Bitkári 2

24. 04 2021 06:20 | trinity
Bitkári 2
Bitkári 2

Štyria talentovaní bojovníci spoja svoje sily, aby pomohli svojmu mentorovi a vypátrali zradcu spomedzi vlastných radov!

(Never Back Down 2: The Beatdown, Akčný film, 99', USA, 2011, Stereo, HD)
Réžia: Michael Jai White
Hrajú: Michael Jai White, Dean Geyer, Alex Meraz, Todd Duffee, Scottie Epstein, Jillian Murray, Evan Peters, Stacey Asaro, Gralen Bryant Banks, Rus Blackwell, Beau Brasseaux, Eddie Bravo, Jude Cambise, Grant Case, Laura Cayouette


Za hrubými múrmi zdanlivo úplne bezvýznamnej a ničím výnimočnej školy sa pripravuje obrovská udalosť, ktorej sa už nemôžu dočkať nielen jej aktéri, ale i diváci – neoficiálne majstrovstvá bojových umení! Jeden z najtalentovanejších niekdajších šampiónov Case Walker (Michael Jai White) s plným nasadením trénuje štyroch talentovaných mladíkov, z ktorých každý bojuje so svojimi vlastnými démonmi – bývalého boxera Zacka (Alex Meraz), talentovaného bitkára Tima (Todd Duffee), šikanovaného predavača z obchodu s hudobninami Justina (Scottie Epstein) a wrestlera Mikea (Dean Geyer). Case ich chce zasvätiť do tajov najprešpekulovanejších bojových štýlov a techník, aby v najtvrdšom súboji všetkých čias – turnaji zvanom Beatdown, ktorý organizuje miestny študent a bojový impresário Max (Evan Peters) - obstáli a nezhoreli ako fakľa! No keď si jedného dňa ich mentora podá a vláka do pasce skupinka skorumpovaných policajtov, mladíci sa rozhodnú pomôcť mu, spojiť svoje sily a vypátrať zradcu spomedzi vlastných radov!

Sledujte v piatok, 14. mája, o 20.30 – alebo v repríze v pondelok, 17. mája, o 1.10!

Komentáre (0)