Umenie boja: Zrada

27. 03 2021 06:10 | trinity
Umenie boja: Zrada
Umenie boja: Zrada Foto: Sony Pictures

Len exagent Neil dokáže objasniť sériu atentátov na amerických senátorov, z ktorých polícia mylne podozrieva... Práve jeho!

(The Art of War II: Betrayal, resp. The Art of War: Betrayal, Akčný triler, 99', Kan., 2008, Stereo)
Réžia: Josef Rusnak
Hrajú: Wesley Snipes, Lochlyn Munro, Athena Karkanis, Winston Rekert, Ryan McDonald, Rachel Hayward, Scott Heindl, Michael Ryan, Olivia Cheng, Paul Bae, Clifford W. Stewart, Anna Mae Wills, Eric Brecker, Kenneth W. Yanko, Dean Redman


Na to, aby opustil svoj bezpečný a relatívne pokojný a vyrovnaný život v zaslúženom služobnom dôchodku, musí mať exagent Neil Shaw (Wesley Snipes) naozaj riadny dôvod... Nuž a tým nepochybne je spravodlivý trest, alebo skôr drsná pomsta za brutálnu násilnú smrť jeho priateľa a niekdajšieho mentora Moma (Clifford W. Stewart), umne narafičenú ako následok lúpežného prepadnutia! Pri pátraní po jeho vrahovi Neil narazí na horúcu stopu, nepríjemne zaváňajúcu zradou a korupciou. Pomôcť mu odhaliť pravdu, nech je akokoľvek šokujúca, ale tiež držať nad ním ochrannú ruku, ak to bude potrebné, má jeden z mála jeho priateľov Garret (Lochlyn Munro), inak nádejný kandidát na post senátora. Nanešťastie však v jeho okolí zrazu zomiera akosi priveľa ľudí, a tak Shaw rýchlo pochopí, že sa nechal nalákať do dômyselne nastraženej pasce! Ak sa z nej chce dostať živý a zdravý, spoliehať sa môže len a len na seba – na svoje tvrdé päste a bystrú hlavu. Len vďaka nim sa mu totiž podarí objasniť dych vyrážajúce sprisahanie a sériu vražedných atentátov na amerických senátorov, z ktorých zosnovania polícia mylne podozrieva... Práve jeho!

Sledujte v piatok, 16. apríla, o 22.00 – alebo v repríze v nedeľu, 18. apríla, o 3.40!

Komentáre (0)