Žandár v New Yorku

10. 10 2020 06:10 | trinity
Žandár v New Yorku
Žandár v New Yorku Foto: SNC

Z krajiny neobmedzených možností je neobmedzený chaos – a Cruchot a jeho chlapi zrejme zničia i povestný „American Way of Life“! :-)

(Le gendarme à New York, Komédia, 98', Fr./Tal., 1965, Stereo, HD)
Réžia: Jean Girault
Hrajú: Louis de Funès, Michel Galabru, Christian Marin, Guy Grosso, Michel Modo, Alan Scott, Jean Lefebvre, Geneviève Grad, Marino Masé, Mario Pisu, Albert Augier, Jean-Pierre Bertrand, Jean Droze, Leroy Haynes, Billy Kearns


Zachráň sa, kto môžeš! Zo skromného policajného oddelenia malebného letoviska St. Tropez priamo do srdca veľkého prehnitého jablka menom New York smeruje vskutku svojrázna šesťčlenná delegácia – nie však za zábavou či relaxom, ale na medzinárodný policajný kongres! Nanešťastie vôbec netušia, že spolu s nimi cestuje i mimoriadne pôvabný čierny pasažier – mladučká Nicole (Geneviève Grad), jediná dcéra ich cholerického šéfa Ludovica Cruchota (Louis de Funès)! Preto nečudo, že sa v New Yorku veľmi rýchlo po ich príchode rozpúta nekonečne zábavná hra na skrývačku medzi dcérou a otcom, ktorý si myslí, že určite trpí nevysvetliteľnými akútnymi halucináciami, keďže neustále niekde vidí svoju nepodarenú dospievajúcu dcéru! Krajina neobmedzených možností sa tak vďaka zrazu zmení na neobmedzený chaos – a zdá sa, že Cruchotovi a jeho chlapom sa raz a navždy podarí zničiť i povestný „American Way of Life“! :-)

Sledujte v sobotu, 31. októbra, o 20.15!

 

Komentáre (0)