Niektorí farmári neboli žiadne neviniatka: Pred kamerami sa kradlo vo veľkom!

29. 06 2022 14:00 | pet
Dve mince pre sluhov zmizli
Dve mince pre sluhov zmizli Foto: TV Markíza

Občas sa v plnej kráse ukázalo, kto myslí predovšetkým na seba.

Televízna Farma na prvý pohľad pôsobí ako idylické miesto, ale väčšinou je opak pravdou. A aj niektorí farmári nie sú vôbec nejaké neviniatka. Vo viacerých sériách sa totiž kradlo a odcudzené nebolo len ovocie pre zvieratá. Bez hanby mizli aj ďalšie veci a diváci nechápavo krútili hlavami. Veď farmári boli nonstop pod drobnohľadom kamier!

 TIP Veľký životný krok Xénie a Lukáša: Boli sme pri tom!

Podrobnej forenznej analýze sme podrobili posledné série. V tej dvanástej sa ako najväčší previnilec ukázal Erik Zahorjan. Najskôr ukradol jablko zo zásob pre zvieratá a potom z nejakého záhadného dôvodu si tajne schoval dve mince, ktoré slúžili pri hlasovaní o duelantoch. Hoci to jeho kolegovia netušili, záznam ho nakoniec odhalil.

Erik tesne pred voľbou jeho súpera
Foto: TV Markíza
 

V tej istej sérii mal lepkavé prsty aj Vlado Nikolajev. Tesne pred odchodom z Farmy si do vreca nabalil asi všetko, čo nebolo priklincované. Domov odišiel napríklad so závojom, ktorý mala Xénia na svadbe. Zobral si dokonca aj sluhovský mundúr, ktorý má dodnes! A to mali farmári od produkcie vyslovene zakázané brať zo statku akékoľvek rekvizity.

Vladislav Nikolajev
Foto: TV Markíza
 

V zatiaľ poslednej sérii „se nám rozmohl takový nešvar“. Ovocie pre zvieratá sa kradlo vo veľkom, hoci väčšina farmárov to popierala. No našli sa aj takí, ktorí sa s tým doslova pochválili. Neskorší víťaz Miroslav Debnár alias Mesut dokonca verejne vyhlásil, že zvieratá už boli aj tak prežraté, takže nejaké to jablko im určite nechýbalo...