TV Markíza odvysiela duel prezidentských kandidátov a finálovú volebnú noc

22. 03 2019 14:35 | Tlačová správa
Prezidentské voľby 2019: Duel kandidátov
Prezidentské voľby 2019: Duel kandidátov Foto: TV Markíza

Prinesieme tiež výsledky ďalšieho exkluzívneho prieskumu agentúry Focus, ktorá s najväčšou presnosťou predpovedala reálne výsledky 1. kola prezidentských volieb.

Občianska aktivistka s bleskovým štartom politickej kariéry Zuzana Čaputová a skúsený diplomat s podporou najsilnejšej politickej strany Maroš Šefčovič. Jeden z nich sa už o niekoľko dní stane novým prezidentom alebo prezidentkou Slovenskej republiky. Televízia Markíza pred 2. kolom prezidentských volieb prinesie exkluzívny diskusný súboj oboch kandidátov, ktorý odvysiela v utorok, 26. marca 2019, so začiatkom o 20.30.

Špeciálnu reláciu s názvom Prezidentské voľby 2019 - Duel kandidátov budú moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič. Diváci budú mať možnosť dozvedieť sa názory a postoje oboch kandidátov v ich priamej konfrontácii, ako aj odpovede na kľúčové otázky.

Sériu mimoriadnych volebných relácií zavŕši v sobotu, 30. marca 2019, so začiatkom o 22.00 finálové volebné štúdio, počas ktorého Slovensko spozná meno novej hlavy štátu. Priamy prenos s názvom Prezidentské voľby 2019 - Volebná noc budú taktiež moderovať Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič, v štúdiu opäť privítajú sociológa Martina Slosiarika a politického komentátora Mariána Leška, ktorí budú počas celej volebnej noci analyzovať a komentovať výsledky 2. kola voľby nového prezidenta Slovenskej republiky.

Aj tentoraz divákom krátko po uzatvorení volebných miestností prinesieme výsledky exkluzívneho prieskumu agentúry Focus, ktoré pre TV Markíza zozbiera v posledných hodinách pred voľbami. Práve agentúra Focus s najväčšou presnosťou predpovedala reálne výsledky 1. kola prezidentských volieb.

Z oboch volebných centrál sprostredkujeme naživo prvé reakcie kandidátov a emócie ich podporovateľov. Zároveň budeme počas volebnej noci prezentovať priebežné výsledky z údajov štatistického úradu.


PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)