TV Markíza prinesie krátko po uzatvorení volebných miestností výsledky exkluzívneho prieskumu

12. 03 2019 16:30 | Tlačová správa
Prezidentské voľby 2019: Volebná noc
Prezidentské voľby 2019: Volebná noc Foto: TV Markíza

Sociológ M. Slosiarik a politický komentátor M. Leško budú počas celej volebnej noci analyzovať a komentovať výsledky 1. kola voľby nového prezidenta SR.

V sobotu, 16. marca 2019, o 22.00 odštartuje na obrazovkách televízie Markíza priamy prenos mimoriadnej relácie s názvom Prezidentské voľby 2019 - Volebná noc.

„Divákom krátko po uzatvorení volebných miestností prinesieme exkluzívne výsledky prieskumu, ktoré agentúra Focus zozbiera v posledných hodinách pred voľbami. Zároveň budeme počas volebnej noci prezentovať priebežné výsledky z údajov štatistického úradu. Naši redaktori sa budú naživo hlásiť z volebných centrál prezidentských kandidátov s aktuálnymi informáciami a prvými reakciami,“ povedal Tibor Mattyašovský, šéfredaktor spravodajstva TV Markíza.

Moderátori Zlatica Švajdová Puškárová a Michal Kovačič v štúdiu privítajú sociológa Martina Slosiarika a politického komentátora Mariána Leška, ktorí budú počas celej volebnej noci analyzovať a komentovať výsledky 1. kola voľby nového prezidenta Slovenskej republiky.

Špeciálne volebné vysielanie bude na TV Markíza pokračovať aj v týždni pred konaním 2. kola prezidentských volieb. Na utorok, 26. marca 2019, so začiatkom o 21.40 je naplánovaný diskusný duel dvoch postupujúcich kandidátov, a v sobotu, 30. marca 2019, o 22.00 odštartuje ďalšie volebné štúdio, počas ktorého Slovensko spozná meno novej hlavy štátu.

PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)