Jennifer Aniston v smútku: Zomrel muž jej života

14. 11 2022 16:15 | zv
Jennifer s milovaným otcom.
Jennifer s milovaným otcom. Foto: Instagram/jenniferaniston

Herečka mu venovala dojímavé slová na rozlúčku.

Vo veku 89 rokov zomrel John Aniston. Herecký veterán, ktorého preslávila postava Victora Kiriakisa zo seriálu Days of Our Lives, ktorý sa vysielal od roku 1985, opustil svojich milovaných minulý týždeň, v piatok 11. novembra, no smutnú správu zverejnili až teraz.

Na sociálnej sieti mu venovala slová na rozlúčku aj jeho dcéra Jennifer Aniston. „Sladký otecko. John Anthony Aniston. Bol si jedným z najkrajších ľudí, akých som poznala. Som vďačná, že si odišiel do nebies v pokoji a bez bolesti. A 11.11.. Vždy si mal perfektné načasovanie. Tieto čísla budú teraz pre mňa navždy znamenať niečo viac. Navždy ťa budem milovať,“ napísala herečka na Instagrame k ich spoločným fotkám.

John bol v júni ocenený cenou Daytime Emmy za celoživotné dielo, ktoré si však fyzicky neprebral. Namiesto neho ho virtuálne prebrala Jennifer.

John sa narodil v roku 1934 na Kréte. Okrem iného si zahral v Search for Tomorrow, The West Wing, Gilmore Girls či Mad Men. Okrem Jennifer má syna Alexa Anistona, ktorého mama je Shery Rooney. S ňou sa oženil v roku 1984. Johnova prvá manželka bola Nancy Daw, ktorá je mama Jennifer a zomrela v roku 2016, píše magazín People.