Len pre dospelých? Koncerty svetoznámej speváčky pripomínajú striptíz

10. 11 2022 15:30 | zp
Speváčka Tove Lo počas koncertu 5. novembra v Londýne.
Speváčka Tove Lo počas koncertu 5. novembra v Londýne. Foto: Profimedia.sk, Justin Ng/Retna/Avalon
Speváčka Tove Lo počas koncertu 5. novembra v Londýne.
Speváčka Tove Lo počas koncertu v Birminghame..
Speváčka Tove Lo počas koncertu 5. novembra v Londýne.

Predvádza pikantnú šou.

Trtidsaťpäťročná švédska speváčka Tove Ebba Elsa Nilsson, ktorá je vo svete známa pod umeleckým menom Tove Lo, má zrejme hranicu ostýchavosti nastavenú poriadne nízko. Speváčka, ktorá sa celosvetovo preslávila singlom Habits (Stay High), predvádza vystúpenia, ktoré v mnohých prípadoch pripomínajú šou pre dospelých.

To, že Tove Lo rozhodne nepatrí medzi „hanblivky“, dokazujú aj fotografie z jedného z jej posledných vystúpení v Spojenom kráľovstve. Švédska hviezda spievala v úspornom kostýme, ktorý nielenže mnohé odhaľoval, ale aj znázorňoval. Fanúšikom sa najskôr ukázala v korzete, ktorý imitoval ženské poprsie, neskôr im predviedla aj svoje skutočné.

Speváčka patrí medzi najznámejšie švédske hudobné osobnosti, pochváliť sa môže nomináciou na cenu Grammy a spoluprácami s hviezdami ako Adam Lambert, Wiz Khalifa, Coldplay či Flume. Preslávila sa práve vďaka naturálnej tvorbe, ktorá je ovplyvnená štýlom alternatívneho roku nazývaným „grunge“. Sama o sebe hovorí, že si vytvorila mediálny obraz, ktorý je synonymom jej skutočnej identity.

Fotografie speváčky z koncertu nájdete vo FOTOGALÉRII.