Daj si šport je späť: Nenechajte si ujsť premiérové časti už túto sobotu!

30. 09 2022 14:05 | www.dajto.sk
Daj si šport
Daj si šport Foto: MediaJet

Fanúšikovia sa majú na čo tešiť, hneď prvá totiž bude pekne „našlapaná“...

Keď sa na Slovensku povie šport, ľuďom väčšinou hneď napadne futbal, hokej, tenis... A tým je to, viac-menej, vybavené. No existuje množstvo alternatívnych, alebo, ak chcete, nie masovo rozšírených (a o to zaujímavejších) športov. Na pár z nich sa môžete tešiť už túto sobotu podvečer - po úspešnej prvej sérii sa totiž obľúbená lifestylová relácia Daj si šport vracia na obrazovky televízie Dajto s premiérovou druhou sériou!

Pri tejto príležitosti jej moderátor a scenárista Víťazoslav Chrappa zavítal dnes (v piatok, pozn. red.) ako hosť do markizáckeho Telerána a moderátorovi Romanovi Juraškovi prezradil, na aké lahôdky sa fanúšikovia môžu tešiť tentoraz. Prezradíme len toľko, že hneď prvá bude pekne „našlapaná“, nakrúcalo sa totiž jachting na Dunaji - pri západe slnka v nádhernom prostredí v okolí Danubiany, ako je strž Hrušov.

Málokto vie, že jachting je jeden z najstarších olympijských športov, my vám ukážeme nielen formu rekreačného jachtingu, ale aj športového. A ak magický svet vetra, plachiet a ťahania lán nie je práve vaša „šálka kávy“... Čo takto thajský box?

Viac sa dozviete vo videu:

 

Sledujte v sobotu, 1. októbra, o 16.50!