Vždy vyzerali ako dokonalý pár! Problémy vo vzťahu teraz nezakryjú

02. 09 2022 14:00 | zv
Gisele a Tom
Gisele a Tom Foto: Profimedia.sk

Všetci dúfajú, že to ustoja...

Vychudnutý Tom Brady naznačil manželské problémy s Gisele Bündchen po návrate do tréningového kempu z 11-dňovej prestávky, píše Page Six. „Je to osobné. Každý máme nejaké situácie, s ktorými sa vyrovnávame,“ povedal.

Hviezda Tampy Bay Buccaneers veľmi hmlisto potvrdila, že čelí nejakej výzve a momentálne je toho veľa, čo musí riešiť a prísť na to, čo bude najlepšie. Mnohí dokonca špekulovali, že sa už nevráti na ihrisko, no on tieto špekulácie odmietol a napriek pauze je späť.

profimedia-0300653539.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Page Six informoval, že dvojica mala manželské problémy a kým Gisele bola na Kostarike, Tom zostal na Floride. Podľa portálu ich nezhody údajne vznikli pre športovcovo rozhodnutie odísť do dôchodku, aby sa mohol sústrediť na rodinu, no potom si to vraj rozmyslel.

Práce v ich sídle v Miami, ktoré kúpili za 17 miliónov dolárov koncom roku 2021, pozastavili.

Pár sa zosobášil vo februári 2009 a spolu majú syna Benjamina (12) a dcéru Vivian (9). Tom má ešte syn Jacka (15) z predchádzajúceho vzťahu s Bridget Moynahan. Manželov vždy všetci vnímali ako dokonalú dvojicu, no modelka priznala, že mali už viaceré problémy a nikdy nie je nič dokonalé.