Unikli detaily zo súdneho spisu: Johnny Depp vraj trpí delikátnym ochorením

02. 08 2022 16:00 | zv
Johnny vs. Amber
Johnny vs. Amber Foto: Profimedia.sk

Tvrdia to právnici Amber Heard.

Johnny Depp má trpieť erektilnou dysfunkcou, tvrdia právnici Amber Heard v čerstvo zapečatených súdnych dokumentoch, píše PageSix. Právny tím tvrdil, že toto zdravotné ochorenie mohlo prispieť k jeho údajnému násilnému správaniu.

Toto ochorenie je najčastejším mužským sexuálnym problémom dnešnej doby a znamená neschopnosť dosiahnuť a udržať stoporenie pohlavného údu. Môže viezť až k impotencii, čiže k neschopnosti prirodzeného počatia dieťaťa.

V dokumentoch sa podľa PageSix píše, že herec nepriznáva toto ochorenie, no práve to mohlo byť dôvodom jeho údajného násilného správania. Právnici tvrdia, že to môže byť príčinou, prečo mal siahnuť po fľaši od alkoholu, keď vraj znásilnil Amber.

Johny však od začiatku odmieta tvrdenia, že mal svoju bývalú manželku znásilniť, a tak isto nepripúšťa, že sa stal tento incident s fľašou, ktorý Amber opísala na súde. PageSix ho požiadal o reakciu, no k údajnej chorobe sa zatiaľ nevyjadril.

Viac sa dozviete v dokumente, ktorý môžete sledovať už teraz na Voyo. Pozrieť si môžete to najšokujúcejšie, čo odznelo počas šesť týždňov trvajúceho súdneho procesu, na aký si Hollywood nespomína.