Spevák z kapely NSYNC sa s partnerom teší z tretieho dieťatka

02. 08 2022 09:45 | markiza.sk
Spevák z kapely NSYNC sa s partnerom teší z tretieho dieťatka
Spevák z kapely NSYNC sa s partnerom teší z tretieho dieťatka Foto: Instagram/ lancebass

K dvojičkám Alexandrovi a Violet tak pribudol braček George.

Americký spevák Lance Bass, z ktorého kedysi padali tínedžerky do kolien počas jeho pôsobenia v boybande NSYNC, oznámil fanúšikom nádhernú novinu. S partnerom Michaelom Turchinom zverejnili na Instagrame spoločnú fotografiu s textom: „Michael a ja vám chceme oznámiť príchod nášho nového klbka radosti. Pomenovali sme ho George po princovi Georgeovi. Violet a Alexander sú nadšení, že môžu doma privítať svojho nového bračeka. Tešíme sa, čo mu budúcnosť prinesie.“

Zdroj: Instagram/ lancebass

Lance a Michael sa stali prvýkrát rodičmi v novembri 2021. Vyšlo im to na desiaty pokus. Dvojica si našla náhradnú matku a v roku 2020 oznámila, že budú rodičmi. Žiaľ, ich náhradná matka o bábätko prišla a následne po tom sa spevák priznal, že to bol ich už deviaty pokus.

Lance a herec Michael Turchin začali randiť v roku 2011, zasnúbili sa o dva roky neskôr. Áno si povedali v decembri 2014 v Park Plaza Hoteli v Los Angeles. Na svadbe nechýbali ani kolegovia z NSYNC Joey Fatone, Chris Kirkpatrick a JC Chasez. Justin Timberlake chýbal, pretože bol v tom čase na turné. Zábery zo svadobného obradu odvysielala televízia E!. Išlo vôbec o prvý záznam svadby páru rovnakého pohlavia, ktorý sa vysielal v televízii.