Smutná kariéra hviezdy Americkej krásy. Nechutné, čo od nej chceli, keď mala 12

28. 07 2022 13:00 | zp
Herečka Mena Suvari.
Herečka Mena Suvari. Foto: Profimedia.sk
Herečka Mena Suvari.
Herečka Mena Suvari.
Herečka Mena Suvari.

Herečka si prešla peklom.

Americká herečka a modelka Mena Suvari po viac ako 30 rokoch šokovala svojimi spomienkami na obdobie, keď sa chopila prvých pracovných príležitostí, ktoré boli začiatkom jej kariéry. Toto obdobie bolo pre herečku zrejme všetkým, len nie pekným dospievaním.

TIP: Hviezda filmu Múmia sa vracia na obrazovky. Neuveríte, ako vyzerá

Suvari už ako dvanásťročnú vyslala modelingová agentúra do New Yorku a neskôr do Los Angeles, aby skúšala šťastie na kastingoch. Keď prišla prvá príležitosť byť súčasťou reklamy, na fotografovaní od nej žiadali, aby sa tvárila „sexy“. „Všetci sa nadchýnali, ako vyzerám na osemnásť. Ale ja som mala dvanásť,“ prezradila hviezda filmov Americká krása či Prci Prci Prcičky pre The Guardian. „Bolo mi povedané, že som dospelá, a preto sa aj môžem správať ako dospelá,“ dodala.

Nebol to jediný odstrašujúci zážitok, ktorý stihla v dvanástich rokoch zažiť. Herečka už skôr popísala, ako ju priateľ jedného z jej starších bratov obdarúval zamilovanými listami a následne ju niekoľkokrát vo svojom dome znásilnil. Bol to zážitok, ktorý ju do sveta filmu a modelingu vhodil predčasne dospelú a so zmätkom v tom, čo je a nie je správne.

Herečka Mena Suvari.
Foto: Profimedia.sk
 

„Nemala som nikoho, kto by mi povedal ,Toto nie je správne, ten človek by ti to nemal robiť‘,“ povedala Suvari. Podľa jej vlastných slov sa po prvom profesionálnom fotení stala korisťou pre viacerých starších mužov. V pätnástich ju nahú zachytával fotograf vo svojom dome, kde boli len oni dvaja, keď mala 16, začal ju využívať na sex jeden z jej obchodných poradcov, ktorý mal pred štyridsiatkou.

Suvari sa domnieva, že keďže mala v škole aj naďalej dobré výsledky a jej kariéra sa slušne rozbiehala, nikto si preto nič nevšimol. „To zo mňa vysalo život. Myslím, že to bolo len veľké potvrdenie toho, že ma nikto nezachráni, že pre mňa nikto nič neurobí,“ prezradila herečka v šokujúcej spovedi.