Hviezda filmu Múmia sa vracia na obrazovky. Neuveríte, ako vyzerá

28. 07 2022 10:00 | zp
Brendan Fraser s herečkou Rachel Weisz vo filme Múmia.
Brendan Fraser s herečkou Rachel Weisz vo filme Múmia. Foto: Profimedia.sk

Do kín sa vracia vo veľkom štýle.

Kanadsko-amerického herca Brednada Frasera si filmoví diváci pamätajú ako akčného muža s vypracovanou kondičkou z filmov ako Múmia, George, kráľ džungle či Cesta do stredu Zeme. I napriek tomu, že účinkoval v celosvetovo úspešných snímkach, postupne sa začal objavovať vo filmoch nezvučných mien a z kinosál sa pomaly vytratil. Teraz sa tam vracia a dokonca vo veľkom štýle. A to doslova.

Svet obletel plagát nového filmu, v ktorom je Fraser hlavnou hviezdou. Snímka s názvom The Whale zažije svoju premiéru na 79. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Benátkach a na prvý pohľad je sa na čo tešiť. Herec sa divákom predstaví úplne inak, ako sú na neho zvyknutý, zahrá si úlohu 270-kilového učiteľa, ktorý sa bude snažiť obnoviť vzťah so svojou 17-ročnou dcérou.

Zdroj: Twitter/A24

„Bude to ako niečo, čo ste doteraz ešte nevideli,“ prezradil Fraser v rozhovore pre Unilad, pričom dodal, že ho fanúšikovia uvidia v objemnom a ťažkopádnom kostýme. Herec síce v posledných rokoch pútal zvyšujúcou sa váhou pozornosť paparazzov, nič to však nie je oproti stovkám kíl, ktoré na seba „prihodil“ v najnovšom filme.