Chris Evans rozpútal malé šialenstvo. Fanúšičky sú ochotné sa rozviesť

21. 07 2022 08:30 | zp
Chris Evans
Chris Evans Foto: Profimedia.sk
Chris Evans
Chris Evans ako Kapitán Amerika.
Chris Evans

Herec má jasné plány.

Štyridsaťjedenročnému hercovi sa podarilo medzi fanúšičkami rozpútať naozajstné šialenstvo a stačilo mu na to len pár slov. Filmový superhrdina Kapitán Amerika alias Chris Evans totiž v jednom z posledných rozhovorov naznačil, že je ten správny čas, aby si našiel chýbajúcu polovičku, s ktorou by mohol stráviť zvyšok života.

Herec v jednom zo svojich najnovších filmov hrá posadnutého zloducha, a preto dostal od redaktorky otázku, či sa podobne intenzívne a s rovnakým zapálením na niečo sústreďuje aj v skutočnom živote. A od Evansa možno dostala otvorenejšiu odpoveď, ako vôbec očakávala.

TIP: Ako môže rozprávať? Herečke chýba časť mozgu

„Odpoveď by bola taká, že áno, možno sa plne zameriavam na hľadanie partnera, viete? Niekoho, s kým chcete žiť,“ cituje herca Huffington Post. „Ak sa skutočne snažíte nájsť niečo, do čoho vložíte celé svoje ja, možno je to o snahe nájsť niekoho, s kým chcete stráviť svoj život,“ dodal herec.

Fanúšičky jeho slová nadchli a svojimi snami o príbehu ako vystrihnutom z romantického filmu ihneď zaplavili sociálne siete. Niektoré dokonca žartovne dodávajú, že im v ceste nestojí ani manželstvo. „Som vydatá, ale viem to vyriešiť,“ napísala jedna z nich.