Denise Richards sa predáva na portáli pre dospelých. Nasleduje svoju 18-ročnú dcéru

25. 06 2022 09:00 | nb
Sami Sheen s mamou Denise Richards
Sami Sheen s mamou Denise Richards Foto: Instagram/samisheen
Denise Richards, Pamela Anderson
Denise Richards so súčasným manželom Aaronom Phypersom
Denise Richards, Charlie Sheen

Herečka a jej dcéra si privyrábajú odvážnym spôsobom.

Denise Richards sa rozhodla privyrobiť si. Sexbomba 90. rokov sa preslávila aj vzťahom s Charlie Sheenom, s ktorým má dcéry Lolu a Sami. Staršia Sami (18) vzbudila rozruch tým, že sa prihlásila na sociálnu sieť pre dospelých.

Na tej sa speňažujú pikantné fotky a ďalšia komunikácia s platiacimi zákazníkmi. Namiesto toho, aby išla v hereckých šľapajach rodiny alebo si našla brigádu, predáva samu seba.

TIP: Takto vyzerajú rozkošné dcérky Charlieho Sheena a Denise Richards dnes

„Neschvaľujem to, ale nemôžem jej to zakázať. Tento nápad zjavne vznikol pod vplyvom prostredia, v ktorom žije. Aspoň som jej poradil, nech si zachová úroveň a neznevažuje samu seba,“ vyjadril sa podľa magazínu People Charlie Sheen. Kontroveziu vzbudila aj Denise Richards, ktorá dcéru najprv obhajovala a o pár týždňov neskôr sa ňou inšpirovala.

„Kiežby som mala sebavedomie, aké má moja 18-ročná dcéra. Nemám právo ju súdiť, sama toho mám na rováši viac než dosť a jej otec rovnako. Nemyslím, že je zlé kontrolovať, kto čo uvidí a dostávať za to zaplatné. Naozaj niekto chce platiť za moje fotky v bikinách? V mojom veku? Boh mu žehnaj!“ vyjadrila sa Denise.

Zdroj: Instagram/deniserichards