Herec prišiel do domu Elvisa. Jeho vnučka to stále nerozdýchala

17. 06 2022 09:15 | zp
Austin Butler vo filme Elvis.
Austin Butler vo filme Elvis. Foto: Profimedia.sk

Len málo ľudí to doteraz mohlo urobiť.

Tridsaťročný americký herec Austin Butler, ktorý je hlavnou hviezdou aktuálne najočakávanejšieho filmu, prežil moment, na aký má tu česť doteraz spomínať len hŕstka ľudí. Butler stvárňuje legendárneho kráľa rokenrolu Elvisa Presleyho vo filme s názvom Elvis a pri tejto príležitosti sa vybral načerpať atmosféru do Gracelandu, kde rokenrolová hviezda žila.

TIP: VIDEO: Do manželky Toma Hanksa vrazil fanúšik. Takého nahnevaného ste herca nevideli

Detailami z návštevy sa pochválila sama Elvisova vnučka Riley Keough a na sociálnej sieti zverejnila hneď niekoľko fotografií. Fanúšikovia zo záberov šalejú, pretože zachytávajú Butlera sediac na pohovke a hrajúc na jednej z Presleyho vzácnych akustických gitár. Jednoducho, akoby Elvisa videli na okamih znova.

Tridsaťtriročná Keough, ktorá sa tiež venuje herectvu, vzácnosť momentu potvrdila. „Tento víkend sme trávili čas s Austinom Butlerom v Gracelande. Bol to taký výnimočný a ohromujúci zážitok, ktorý som ešte stále celkom nespracovala. Jedna z mnohých milých vecí, ktoré sa odohrali, bola, že Austin zahral na gitare môjho starého otca. Na tejto gitare veľa ľudí nehralo. Viem, že ju raz ladil Paul McCartney, ale pokiaľ ide o ľudí, ktorí si tu sadnú a hrajú, Austin Butler je okrem môjho starého otca jedným z mála,“ priblížila výnimočné chvíle fanúšikom.

Zdroj: Instagram/rileykeogh

Životopisná dráma Elvis v kinách od 23. júna.