Barbie mieri do skutočného sveta. S výberom Kena žartujete, odkazujú fanúšikovia

16. 06 2022 14:30 | zp
Ako Barbie sa predstaví Margot Robbie.
Ako Barbie sa predstaví Margot Robbie. Foto: Instagram/wbpictures

V jeho úlohe by radšej videli niekoho iného.

Už v júli 2023 sa diváci môžu tešiť na film, ktorý vdýchne život azda najobľúbenejšej hračke všetkých malých dievčat po celom svete. Film Barbie sa pomaly stáva jednou z najočakávanejších filmových noviniek. Nielen vďaka príbehu, ale aj hlavnému hereckému obsadeniu, ktoré tvorcovia zo štúdií Warner Bros držiac fanúšikov v napätí odkrývajú pekne postupne.

TIP: Fanúšikovia Katie Holmes sú nadšení. Na toto čakali dlhé mesiace

Na konci apríla sa dozvedeli, že v role svetlovlasej dlhonohej krásky sa objaví austrálska herečka Margot Robbie a nemohli byť viac nadšení. Margot je prirodzená blondína s veľkými očami a plnými perami a Barbie akoby z oka vypadla. S obsadením hlavného mužského hrdinu Kena už tak tvorcovia fanúšikov nenadchli.

Keď spoločnosť oznámila, že Kenovi prepožičia tvár kanadský herec Ryan Gosling, fanúšikovia okamžite spustili kritiku. Nepomohla ani zmena jeho hnedých vlasov na platinový blond či vyrysovaná postava. V úlohe Kena by radšej videli Chrisa Evansa, Ryana Raynoldsa či Zaca Efrona. V komentároch si dokonca vyslúžil aj prezývku „Ken deduško“. Čo poviete, zvolili tvorcovia dobre?

Zdroj: Instagram/wbpictures