Kate Moss vypovedala o údajnom útoku Johnyho Deppa: Teraz sa zamiešali karty!

26. 05 2022 14:00 | markiza.sk
Kate Moss vypovedala
Kate Moss vypovedala Foto: Profimedia.sk

Podľa viacerých zdrojov modelkina výpoveď veľa ovplyvní.

Súdny proces medzi exmanželmi, Johnnym Deppom a Amber Heard, sa blíži do finále. V stredu vypovedala aj modelka Kate Moss, ktorá sa pod prísahou cez videohovor prepojila do súdnej siene. Bývalá priateľka herca poriadne zamiešala karty, pretože sa jasne vyjadrila, že jej nikdy fyzicky neublížil, ako to tvrdila Amber Heard, píše BBC.

Kate Moss vypovedala, pretože mala buď potvrdiť, alebo vyvrátiť klebetu, že ju kedysi Johnny Depp zhodil zo schodov. „Nikdy do mňa netlačil, nekopal a ani ma nezhodil zo schodov,“ vyjadrila sa topmodelka.

Zdroj: Instagram/people

Amber totiž tvrdí, že započula, že Johnny údajne zhodil Kate zo schodov v čase, keď spolu randili. Topmodelka však jasne povedala, že v ten deň pršalo, ona sa šmykla na schodoch a silno sa udrela. Pre veľkú bolesť chrbta začala kričať a herec, ktorý vyšiel z domu von ešte pred ňou, sa jej vrátil pomôcť. Odniesol ju do izby a zariadil lekárske ošetrenie.

Johnny Depp a Kate Moss spolu chodili v rokoch 1994 až 1998. Podľa BBC sa viaceré zdroje domnievajú, že výpoveď modelky bude mať veľký vplyv na prípad. V piatok sa budú čítať záverečné reči a následne sa bude radiť porota. Kedy sa verejnosť dozvie záverečný verdikt, uvidíme.

profimedia-0694397156.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Čo už odznelo na súde

Amber Heard sa na súde zložila! Jej opis sexuálneho útoku nie je pre maloletých

Zúfalé kroky Amber Heard! Čo sa dozvedela verejnosť, je silná káva

Spor medzi Johnnym Deppom a Amber Heard pokračuje. Na súde zaznela nechutná správa