Otvorená spoveď manželky vážne chorého Bruca Willisa. So silami na konci?

21. 05 2022 11:00 | zp
Emma Heming Willis a Bruce Willis.
Emma Heming Willis a Bruce Willis. Foto: Instagram/emmahemingwillis
Bruce Willis s manželkou Emmou.
Bruce Willis s manželkou Emmou.
Bruce Willis je od manželky Emmy starší o 23 rokov.

Náročné obdobie si vyžiadalo svoju daň.

Manželka slávneho hollywoodskeho akčného hrdinu Brucea Willisa (67) v otvorenej spovedi úprimne porozprávala o náročnom období, ktoré sa podpísalo na jej duševnom zdraví. Herec na konci marca tohto roku oznámil koniec filmovej kariéry po tom, ako mu diagnostikovali afáziu - degeneratívne ochorenie ovplyvňujúce schopnosť komunikovať. Práve náročná starostlivosť o manžela si údajne u Emmy Heming Willis (43) podľa jej vlastných slov vyžiadala svoju daň.

„Každý deň bojujem s tým, aby som si našla čas na starostlivosť o seba. Uprednostňujem potreby svojej rodiny nad svojimi vlastnými a zistila som, že to zo mňa nerobí žiadneho hrdinu. Toľko starostlivosti o všetkých ostatných v mojej domácnosti si vyžiadalo daň na mojom duševnom a celkovom zdraví, čo neposlúžilo nikomu,“ uviedla v rozhovore pre The Bump Emma.

TIP: Neuveriteľné! Hviezda Sám doma odhalila počet zákrokov na tvári

Britsko-americká modelka a herečka priznala, že ju na tenký ľad ohľadom vlastného duševného zdravia upozornila nedávno osoba z blízkeho okolia. Slová v nej silne zarezonovali a povzbudili k tomu, aby začala venovať viac času aj sebe.

„Úplne samu seba nerozmaznávam, ale viem, že mám nejaké základné potreby, ktoré je nevyhnutné si naplniť, ako je v prvom rade cvičenie. Je to čas, kedy môžem vypnúť a robiť niečo, o čom viem, že mi robí celkovo dobre,“ vyhlásila Emma. „Myslím, že je dôležité nájsť si jednu takú vec, pri ktorej sa cítite dobre a na tom začať stavať ďalej,“ dodala.