Spevákovi zomrel druhý syn: Prvý odišiel, keď mal 15 rokov, tento mal 30

10. 05 2022 09:30 | markiza.sk
Nick Cave na koncerte v Royal Albert Hall (7. október 2021)
Nick Cave na koncerte v Royal Albert Hall (7. október 2021) Foto: Profimedia.sk

Slávny hudobník zažíva to, čo by nemal nikdy zažiť žiadny rodič. A nieto dvakrát.

Jethro Lazenby, syn Nicka Cavea, zomrel vo veku 30 rokov. Smutnú správu potvrdil samotný hudobník. „S obrovským smútkom môžem potvrdiť, že môj syn, Jethro, zomrel. Boli by sme veľmi vďační, keby nám v tomto čase všetci dopriali súkromie,“ povedal. Píše Daily Mail.

Herec a model zomrel menej než sedem rokov po tom, čo Cavevov druhý syn, Arthur, zahynul po páde z útesu v Brightone. Ten mal iba 15 rokov.

Lazenbyho zatkli tento rok po tom, čo zaútočil na svoju matku Beau v Melbourne, Austrálii. Tá svojho problémového syna našla pri predných dverách svojho domu po polnoci, 7. marca, predtým než ju presvedčil, aby mohol u nej prespať. Nasledujúce ráno sa matka a syn pohádali, Lazenby ju kopol do tváre, čím jej spôsobil krvácanie a modriny.

Jethro Lazenby sa narodil v roku 1991, jeho matka Beau bola v tom čase vo vzťahu s Caveom. Napriek tomu, že používal otcovo priezvisko, aby rozbehol vlastnú modelingovú kariéru, Lazenby v minulosti povedal, že svojho otca nevidel do svojich siedmich rokov, píše ďalej Daily Mail.

Jethro Lazenby v príspevku z marca 2017:

zdroj: Instagram/jethrocave