Hviezde talentovej súťaže nevyšiel kaskadérsky kúsok: Skončil na vozíku, skoro zomrel

05. 05 2022 15:30 | zv
Jonathan Goodwin
Jonathan Goodwin Foto: instagram/jonathangoodwinofficial

Jeho pád a zranenia boli hrôzostrašné

Hviezda americkej talentovej šou, Jonathan Goodwin (42), skončil na invalidnom vozíku. Kaskadérsky kúsok, ktorý predvádzal, sa nevydaril a odvážlivec je rád, že je vôbec nažive. O svojom zdravotnom stave informoval fanúšikov na Instagrame.

K snímke, na ktorej je na invalidnom vozíku so psíkom, napísal, že pred polrokom išiel niečo nacvičiť a jeho chlpatý štvornohý priateľ ho netrpezlivo čakal, no nevideli sa niekoľko mesiacov. Až pred pár týždňami sa konečne stretli, a to už mal podľa jeho slov „nové kolesá“.

Zdroj: Instagram/jonathangoodwinofficial

Jonathan má poškodenú miechu a je ochrnutý od pása dole a pravdepodobne to tak bude natrvalo. Jeho snúbenica, herečka Amanda Abbington (48) známa zo seriálu Sherlock, v jednom známom podcaste podrobnejšie opísala, čo sa jej partnerovi stalo.

„Spadol z výšky deväť metrov a prišiel o obličku, zlomil si obe lopatky a aj obe nohy. Taktiež mal popáleniny tretieho stupňa, zlomil si chrbticu, preťal miechu a takmer zomrel. Na operačnom stole potom skoro zomrel druhýkrát,“ popísala hrôzostrašné zranenie.

Jonathanovi sa takto zmenil život v októbri 2021, keď si nacvičoval kaskadérsky kúsok, ktorý mal predviesť v talentovej šou. Z nemocnice ho prepustili až vo februári 2022.

Zdroj: Instagram/jonathangoodwinofficial

Zdroj: Instagram/jonathangoodwinofficial