Dieťa číslo sedem?! Športovec si naozaj plní sen o veľkej rodine

24. 04 2022 13:00 | zv
Furyovci
Furyovci Foto: Profimedia.sk

Za posledných desať rokov je jeho manželka v jednom kolotoči.

Manželka Tysona Furyho vraj čaká siedme dieťa. Radostnú novinu potvrdil športovcov priateľ Carl Froch pre BBC. Niekoľko hodín pred obhajobou titulu WBC v ťažkej váhe len tak medzi rečou povedal, že: „Má päť či šesť detí? Nechcem sa pomýliť, ale má veľa detí. Myslím, že Paris, jeho manželka, je tehotná.“

Britský boxer má s Paris šesť detí: Venezuelu (12), Princa Johna Jamesa (9), Princa Tysona II (5), Valenciu (4), Princa Adonisa Amaziaha (3) a osemmesačnú Athenu. Dvojica sa zosobášila v roku 2008.

TIP: Drsná pravda o Karlosovom detstve: Čo mohlo byť inak

V jednom z úprimných rozhovorov sa Tyson priznal, že spal s viac ako 500 ženami a v predchádzajúcich vzťahoch bol klamár a podvodník, píše DailyMail. Podľa jeho slov to ľutuje a chce byť lepším človekom, ktorý sa venuje rodine a s Paris vraj žijú v šťastnom manželstve.

Nie každý mu však toto vyjadrenie verí, keďže ho aj minulý rok nafotili v spoločnosti žien na Miami, ako ich natiera opaľovacím krémom. On však poprel, že by robil niečo zlé. Kde je pravda a či naozaj žije príkladný manželský život, vie hlavne on sám. 

Čo však nikto nepoprie, je, že Paris je posledných desať rokov v jednom kolotoči a nie každá žena by si to vedela predstaviť.

Zdroj: Instagram/parisfury1