Záverečná séria Kobry 11 na Slovensku je tu: Semira čaká posledná úloha

16. 12 2021 08:00 | jt
Kobra 11 - finále
Kobra 11 - finále Foto: RTL
Kobra 11 - finále
Kobra 11 - finále
Kobra 11 - finále

Nenechajte si ujsť dramatický záver kultového seriálu na Markíze a Dajto. Prečo Semir skončí v base?

Celé štvrťstoročie sledovali diváci v 120 krajinách sveta (vrátane Slovenska) strhujúce príbehy príslušníkov nemeckej diaľničnej polície, ktoré poznali pod názvom Kobra 11.

Teraz na obrazovky televízie Markíza a Dajto od piatka 17. decembra prichádza v premiére záverečná 26. séria, v ktorej sa príbehy seriálových postáv uzavrú. Teda aspoň nateraz. Tvorcovia však už medzičasom stihli na rok 2022 avizovať sériu celovečerných filmov, v ktorých nemôžu chýbať ani Semir Gerkhan (Erdogan Atalay) a Vicky Reisingerová (Pia Stutzenstein).
 
Semir zakončuje seriál vo väzení, je vyšetrovaný kvôli udalostiam v Istanbule, kde sa kvôli matke zaplietol s dílermi drog. Jeho parťáčka Vicky potrebuje novú obličku. Zachrániť ju môže jej bývalý priateľ Marc, lenže ten zmizol... Zatiaľ čo sa ho Vicky snaží vypátrať, skončí v zajatí a ak sa nedostane včas na dialýzu, hrozí jej smrť. Semir tak musí nájsť spôsob, ako kolegyňu zachrániť... Či sa mu to podarí, uvidíte vo veľkom finále seriálu na Markíze 22. decembra.

Viac foto z poslednej série nájdete v galérii.

Pozrite si promo na finále seriálu Kobra 11! Posledná séria štartuje v piatok o 11:50 na Markíze a o 17:55 na Dajto!