Na Markízu mieri komediálny megahit: Spoznajte detstvo Sheldona Coopera

03. 07 2021 08:00 | jt
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon Foto: Warner Bros.
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon
Mladý Sheldon

Kedy uvidíte na našich obrazovkách seriál Mladý Sheldon?

Ak patríte k fanúšikom kultového sitkomu Teória veľkého tresku, pripravte sa v lete na poriadnu dávku zábavy! Už od utorka 6. júla si na Markíze a TV Dajto môžete v slovenskej premiére užiť nový sitkom Mladý Sheldon, ktorý mapuje detstvo geniálneho Sheldona Coopera z Teórie veľkého tresku.

Deväťročný Sheldon Cooper je malý génius a v živote to nemá ľahké. Sestru Missy štve, starší brat Georgie ho priamo nenávidí a jeho otec niekedy býva v rozpakoch, ako sa k nemu správať. Ale mama ho bezvýhradne miluje. Byť najväčším géniom svojej generácie, ktorý vyniká v pokročilej matematike aj vede, totiž nie je vždy výhodou, najmä v krajine, kde majú zvrchovanú pozíciu náboženstvo a futbal. A zatiaľ čo sa zraniteľný, nadaný a trochu naivný Sheldon vyrovnáva so svetom, jeho úplne obyčajná rodina musí nájsť spôsob, ako sa vyrovnať s ním.

PRVÉ ZÁBERY V GALÉRII.

V priebehu 12 rokov vysielania "Teórie veľkého tresku" sa diváci zoznámili s legendárnym, výstredným a výnimočným Sheldonom Cooperom. Tento vtipný seriál nám dáva príležitosť spoznať jeho detstvo, keď sa vydáva na neobvyklú a sľubnú cestu k dospelosti.

Sledujte sitkom Mladý Sheldon - od 6. júla v pondelok až piatok o 10:10 na Markíze a o 17:55 na Dajto!