UFC Fight Night na VOYO: Zápas Kórejský Zombie vs Dan Ige sľubuje poriadne akčnú jazdu

19. 06 2021 08:15 | TVnoviny.sk
UFC Fight Night: Korean Zombie vs Ige
UFC Fight Night: Korean Zombie vs Ige Foto: Voyo

V oktagone sa stretnú dvaja univerzálni bojovníci, ktorí zbierajú jeden bonus za druhým.

Videoportál VOYO prináša ďalší turnaj UFC Fight Night v Las Vegas. Priamy prenos sa začína v noci zo soboty na nedeľu od 01.00 hod a sledovať ho môžete TU.

Vrcholom večera bude súboj pérovej divízie medzi Juhokórejčanom Chan Sung Jungom (16 - 6 - 0) a Američanom Danom Igem (15 - 3 - 0). Očakáva sa, že

Juhokórejčan, ktorý je známy pod prezývkou „The Korean Zombie", patrí medzi najzábavnejších bojovníkov v UFC. Jeho zápasy sa veľmi často končia pred časovým limitom a hneď v siedmych z posledných 9 prípadov si odniesol bonus 50-tisíc dolárov za zápas, K.O. alebo submisiu večera. Celkovo sa mu to podarilo už osemkrát, čo je rekord pérovej váhy UFC.

Jeho súper, Havajčan Dan Ige má podobný štýl a naposledy si parádnym spôsobom poradil s Gavinom Tuckerom, ktorého zmietol z Oktagonu za 22 sekúnd. Pravačka na bradu okrem K. O. znamenala aj bonus za výkon večera.

Nech tento zápas dopadne akokoľvek, diváci sa môžu tešiť na poriadne drsnú bitku bojovníkov, ktorí sa do seba zrejme pustia hneď od prvých sekúnd.

Súboje na hlavnej karte sa začínaju v noci zo soboty na nedeľu od 01.00 hod a sledovať ich môžete aj prostredníctvom videoportálu VOYO.