Attila Végh perlil. V role tlmočníka pred novinármi vyslovil aj vulgarizmus

25. 09 2020 23:35 | TVnoviny.sk
Zľava Klein a Végh.
Zľava Klein a Végh. Foto: Reprofoto: YouTube/MMA Junkie

Komických situácií však bolo viac.

Populárny zápasník MMA Attila Végh si, zdá sa, užíva svoju novú úlohu. Pod jeho vedením sa do prestížnej organizácie UFC dostal ako vôbec prvý Slovák Ľudovít Klein.

Novozámčan s prezývkou Lajcsi sa predstaví v Spojených arabských emirátoch. Ešte pred ním na Kleina čakala tlačová konferencia, na ktorej ho sprevádzal práve kouč Végh.

Keďže sa na Kleina začali sypať otázky anglicky hovoriacich novinárov, do všetkého zasiahol práve Végh a začal jeho reakcie tlmočiť.

Zdá sa, že pokoriteľ Karlosa Vémolu v zápase storočia Végh si moment užíval. Keď sa novinári začali Kleina pýtať obligátne otázky, Végh odpovedá svojmu zverencovi: „Ako si začínal bojovať, ako si bol mladý a tieto koko...".

Prakticky ihneď na Véghovi aj napriek tomu, že má na tvári rúško, vidno, že sa usmieva. Či si uvedomil, čo povedal, alebo mu prišlo vtipné niečo iné, nevedno.

Komickým situáciám však nie je koniec. Bezprostredne po tejto reakcii nasleduje otázka novinára, na ktorú Végh odpovedá: „Tomuto som ani ja nerozumel." V tom sa však ozve jeho zverenec Klein: „Že len jeden zápas som skončil na body," na čo sa už chytil aj samotný Végh.


Zdroj: YouTube/MMA Junkie

Komentáre (0)