Nestihla odpuchnúť?! Jennifer Aniston šokovala zmenenou tvárou

22. 09 2020 11:30 | dg
Jennifer Aniston a Jimmy Kimmel na Emmy
Jennifer Aniston a Jimmy Kimmel na Emmy Foto: Profimedia.sk

Miláčik publika v komentároch vôbec nešetrili.

Jennifer Aniston je miláčikom publika, o tom niet najmenších pochýb. Po tom, čo sa však prostredníctvom obrazovky spolu s kolegyňami Lisou Kudrow a Courteney Cox spojili s Jimmym Kimmelom, ktorý moderoval 72. ročník odovzdávania prestížnych televíznych cien Emmy a jej zábery sa objavili na sociálnych sieťach, v komentároch ju ľudia vôbec nešetrili. A niet sa čomu čudovať.

Hviezda seriálu Priatelia bola v tvári úplne iná a vyzerala, akoby ju popichalo sto včiel. Odstrašujúci pohľad bol však na ňu len počas dokrútky. Tá sa zrejme musela nakrúcať tesne po tom, ako (pravdepodobne) podstúpila nejaký skrášľujúci zákrok. Keď sa objavila pri Jimmym Kimmelovi, aby mu "pomohla" s moderovaním a vyhlásením výsledkov, v jednoduchej čiernej róbe už žiarila.

zdroj: Instagram/entertainmenttonight

V komentároch sa opakovala tá istá otázka - čo sa stalo s tvárou Jennifer? A to boli ešte tie lepšie poznámky na jej osobu.

zdroj: Instagram/imdb

Nielen fanúšikom ostáva veriť, že neskončí ako jej najlepšia priateľka Courteney alias Monica, ktorá to s plastickými zákrokmi natoľko prehnala, že sa na seba už vôbec nepodobala, trpko to oľutovala a nadobro s nimi skončila. 

Jennifer Aniston na 72. ročníku odvozdávania cien Emmy
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre (0)